Milyon Kadına Mentor Nisan Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor Nisan Ayı Gelişmeleri
  Milyon Kadına Mentor Ailemiz,

  Öncelikle sizlere ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve umut dolu bir bayram diliyoruz. 🎈

  Nisan ayında sınav, ödev, staj-iş arayışındaki tüm öğrencilerimiz, başarılar!

  Bu ay mentorlarımız ve mentilerimizle bir araya gelip, program hakkında geri bildirimlerinizi alacağımız için çok heyecanlıyız. Etkinlik davetlerimiz ve dopdolu programımızı paylaştık.

  En yakın Milyon Kadına Mentor buluşmasında bir araya gelmek üzere…

  Kurucu Destekçilerimizden Mesajlar 

  Akbank - Üniversiteli Akbank'lı Programı

  Finansal dünyaya adım attığınızda yanınızda olmak ve sunduğumuz ayrıcalıklarla sizlere iyi bir deneyim yaşatmak amacıyla Üniversiteli Akbanklı programını geliştirdik. Programa Akbank Mobil'den ücretsiz katılan öğrenciler; EFT/havale muafiyeti, ortak ATM ve yurt dışı ATM'lerinde ücretsiz para çekme işlemi, hafta sonları sıfır faizli Artı Para kullanımı gibi birçok Akbank hizmetinden ücretsiz veya daha avantajlı bir şekilde faydalanabiliyor. Üstelik dijital platform üyelik ödemeleri, oyun platformlarındaki harcamaları, İstanbulkart bakiye yüklemeleri gibi yıl boyunca devam eden harcamalarında düzenli iadeler kazanabiliyor. Programa katılanlar öğrencilerimiz adına Haytap'a mama bağışı yaparak sokaktaki minik dostlarımıza yardım ediyoruz. Aramıza katılarak siz de bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  PepsiCo - İlham Veren Paylaşımlar

  Milyon Kadına Mentor İlham Verenler Buluşmalarımız Devam Ediyor!

  Milyon Kadına Mentor yolculuğunda bize ilham veren kariyerleriyle buluştuğumuz PepsiCo Türkiye mentorlarımızla yaptığımız ''İlham Verenler'' etkinliklerimizin en yenisini canlı yayın olarak gerçekleştirdik.

  Bu etkinlikte Kurucu Destekçimiz PepsiCo Ailemiz ile birlikte olduk. Sevgili mentorlarımız Merve Erdoğdu, Selçuk Akbaş ve Emre Gedik bizlerle deneyimlerini paylaştılar.

  Siz de geleceğinizi nasıl şekillendireceğiniz üzerine kafa yoruyor ve kendinize bir yol haritası çıkarmaya çalışıyorsanız İlham Verenler etkinliklerimizi kaçırmayın!

  Etkinliğini seyretmek için burayı tıklayınız

  Yaklaşan Etkinlikler

  25 Nisan | 20:00

  Milyon Kadına Mentor Menti Buluşması - BinYaprak Platformunu Kullanan Mentilere Özel Kapalı Etkinliktir


  Milyon Kadına Mentor Programı Mentilerimiz bir araya geliyor. Menti Buluşması için geri sayımdayız!

  Kurucu Destekçilerimizden Akbank İşe Alım Müdürü Bihter Akköse liderliğinde öğrencilere ve yeni mezunlara yönelik işe alım süreçlerinden konuşacağız.

  Sen de mentimizsen ve Akbank Ailesini merak ediyorsan buluşmamıza bekliyoruz.

  👉🏻Davetiye için e-posta kutunu kontrol edebilirsin.

  26 Nisan | 20:00

  Milyon Kadına Mentor Mentor Deneyimi Paylaşımı - BinYaprak Platformunu Kullanan Mentorlara Özel Kapalı Etkinliktir


  Milyon Kadına Mentor Programı Mentorlarımız bir araya geliyor. Birlikte öğrenmek ve deneyimlerimizi paylaşmak için geri sayımdayız!

  Dr. Rıza Kadılar ve Nuray Tamer liderliğinde interaktif gerçekleşecek buluşmamızda, mentorluk diyaloglarında beceri setlerini konuşacağız.

  Siz de mentorumuzsanız etkinliğimize bekliyoruz.

  👉🏻Davetiye için e-posta kutunuzu ve takviminizi kontrol edebilirsiniz.

  28 Nisan | 12:00

  Milyon Kadına Mentor Tanıtım Toplantısı

  Nisan ayının ilk program tanıtım toplantısı 28 Nisan Cuma saat 12:00 de gerçekleşecek. Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, STKlar, paydaşlar, ilgili mentor ve mentiler, sizleri bekliyoruz.

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  15 Mayıs | 12:00

  Mentorluk Eğitimi

  EMCC Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde konuşmacımız Senior Practitioner Koç & Mentor Banu Aykın Köylüer, Banay Akademi Kurucusu, EMCC Türkiye Sosyal Sorumluluk Takımı Lideri, TurkishWIN Milyon Kadına Mentor Program Elçisidir

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!


  Sizden Gelen Mentorlarımız 

  "Kardelen ile görüşmekten çok memnunum. Kardelen kendi alanında fark yaratmak isteyen ve kendini geliştirmek için zaman ve emek harcayan biri. Bunların karşılık bulacağını ve çok başarılı olacağını düşünüyorum."

  – Barış Balta, Sufle Kurucusu


  Sizden Gelen Mentilerimiz

   "Mentorum olmayı kabul ettiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her görüşmemizde hayatımdaki gelişmeleri ona büyük bir hevesle anlattım. Beni istek ve ilgiyle dinledi, tecrübeleriyle bana destek oldu. Birçok sorum vardı, hepsini cevapladı. İyi ki bu programa başvurmuşum ve onunla tanışmışım. Bu şansı bana verdiğiniz için teşekkür ederim."

  – Rümeysa Sümeyye Kahraman, İstanbul Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği  Paydaşlarımızdan Mesajlar

  Professional Women's Network Istanbul - Kendi İşimin Patronuyum

  Program Tarihi: 25/04/2023 20:00

  Ülkemizin üstesinden gelmek zorunda olduğu zorlukların farkındalığıyla, bunları birlikte aşmak ve dayanışma içerisinde yeniden ayağa kalmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu kapsamda özellikle deprem bölgesinde işletmesini devam ettirmek isteyen kadın girişimcilere destek olmak amacıyla 'İşimin Patronuyum' girişimcilik programını 25.04.2023 tarihi itibariyle hayata geçiriyoruz.

  Başta deprem bölgesinden olmak üzere kadın girişimcilerin hayatına dokunmayı hedefleyen programda konusunda uzman 7 eğitimci Girişimcilik, Hukuk, Fon Yönetimi, Finans, Satış, Pazarlama ve İnsan kaynakları alanında eğitim verecektir. Online olarak 6 hafta sürecek eğitim programına %80 katılım olması halinde katılımcılara katılım sertifikası ve ayrıca birebir mentör desteği verilecektir.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Bilim Kızı Projesi - Vizyon Konuşması

  Etkinlik Tarihi: 25/04/2023 20:00

  Nisan ayı Bilim Kızı VİZYON KONUŞMASInı 25 Nisan 2023 saat 20:00 de Prof Dr. Aytül ERÇİL'un 'Akademiden Endustriye - Bir Girisimcilik Öyküsü' başlıklı konuşması ile gerçekleştireceğiz. Prof. Dr. Aytül Erçil Boğaziçi Universitesi Elektrik Mühendisliği ve Matematik Bölümlerinden lisans, Brown Universitesi, uygulamalı matematik bölümünden yüksek lisans ve Doktora derecelerini almıştır. 13 yıl Boğaziçi Üniversitesinde öğretim üyeliği BUPAM Yapay Görme Laboratuvarının kurucu direktörlüğü, 13 yıl ise Sabancı Üniversitesinde öğretim üyeliği ve VPALAB yapay görme laboratuvarının kurucu direktörlüğünü yapmıştır.

  2006 yılında Prof. Erçil'in kurduğu Vistek ISRA Vision A.Ş. Aralık 2013'de Alman ISRA Vision firmasına satılmıştır. Prof. Erçil'in çalışmaları 'Uluslararası Başarı Ödülü', Eureka Başarı öyküsü, Endeavor girişimcisi, Veuve Clicquot 'yılın en etkin kadın girişimcisi' ödülü, 'Kristal Ağaç yılın kadın girişimcisi', Ansiad 'yılın kadın girişimcisi', "Microsoft Bilişimde Fark Yaratan Kadın Lider' ödülü, Selçuk Yasar girişimcilik, yenilikçilik, inovasyon ödülü, IWEC Foundation 2020 Business ödülü, META Women in Tech ödülü gibi birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülmüştür. Seri girişimci olarak çalışmalarına devam eden Prof. Erçil Vispera Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin kurucu ortağı ve CEO'sudur.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

  Biz, Buldan Vakfı olarak kurulduğumuz günden bu yana eğitimin iyileştirici gücüne hep yürekten inandık ve inanmaya devam ediyoruz. Bu nedenle Microfon tarafından gerçekleştirilen Eğitim Seferberliği projesine yapılan başvurular arasından, deprem bölgesinden İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği ve Mimarlık eğitimi alan öğrenciler için #UmuduYenidenİnşaEt projemiz kapsamında, eğitimlerine özel satın aldığımız bilgisayarlar adreslerine gönderildi. Ekim ayında yeni dönem burs başvurularımız ile burs destekleri de başlayacaktır. Biz çok mutluyuz. Umarız desteğimiz hayatlarında az da olsa fark yaratır. Çünkü biliyoruz ki onların alacakları iyi bir eğitim sadece binaları, yapıları değil, geleceği ve yaşamı inşa edecek… Buldan Vakfı olarak yaşanan deprem felaketi nedeniyle bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir daha böyle acıların yaşanmamasını tüm kalbimizle diliyoruz.


  Şubat ve Mart Ayında Aramıza Katılanlar

  • ‍Genç Başarı Eğitim Vakfı
  • İNTERGEN Genetik Hastalıklar Tanı Araştırma ve Uygulama Merkezi Ltd. Şti.
  • KASIDER Kadın Sigortacılar Derneği
  • Çam Hukuk ve Danışmanlık
  • Tugman Consulting
  • ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık
  • FireFly Yazılım Donanım İmalat A.Ş.


  Tüm program paydaşlarımıza ve kurucu destekçilerimize liderlikleri için teşekkür ederiz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.