Milyon Kadına Mentor Nisan Ayı Gelişmeleri

  Milyon-Kadna-Mentor-1-1

  Milyon Kadına Mentor'da Nisan ayında neler oldu? Detaylar yazımızda. İlhamla kalın! 

  Sevgili Milyon Kadına Mentor Ailesi,

  Baharın neşesiyle birlikte, Nisan ayına enerji dolu bir başlangıç yapıyoruz! Hem çocuklarımız için sevinç dolu bir 23 Nisan kutlaması, hem de Ramazan Bayramı'nın coşkusunu beklerken, Milyon Kadına Mentor olarak baharın getirdiği yenilikleri ve umut dolu günleri kutlamanın keyfini yaşıyoruz.

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilmiş en değerli günlerden biri. Bu anlamlı günü, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve mutluluğuna adanmış bir bayram olarak kutluyoruz. Onların geleceğe umutla ve güvenle bakabilmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

  Doğanın uyanışını ve tazelenişini kutladığımız bahar mevsimi, umut ve ilham dolu günlerin habercisidir. Her bir tomurcuk açıldığında, umut da yeşerir ve biz de bu umudu paylaşarak, çevremizdeki herkesi motive etmeye devam ederiz.

  Milyon Kadına Mentor olarak, kadınların güçlenmesi ve desteklenmesi yolunda atılan her adımı kutluyoruz. Hep birlikte, daha güçlü, daha bilinçli ve daha mutlu bir toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

  Sevgi ve umut dolu günlerde buluşmak dileğiyle,

  Milyon Kadına Mentor Ekibi

  Kurucu Destekçilerimizden Mesajlar

  Unilever

  Unilever satış ekibinin rehberliğini bir araya getiren, satış dünyası hakkındaki teorik bilgilerinizi artırırken aynı zamanda pratik edebileceğiniz; FMCG dünyasının ve satış sektörünün dinamiklerini tanıma fırsatı bulacağınız Women Talents by Beyond Sales'de yerini almak için hemen başvurunu tamamla!

  İki gün sürecek programla mesleklerin cinsiyetinin olmadığını, kadınların profesyonel dünyada her alanda yer alabileceğini göstermek ve geleceğin satış profesyonelleri arasında yer edinmelerini sağlayacak bu satış okulunda profesyonel network geliştirerek satış dünyasındaki fırsatları keşfetmenin yanısıra vaka çalışmasında gösterdiğiniz performans ile Unilever satış ekibinden mentorluk alma fırsatı elde edeceksiniz!

  Women Talents by Beyond Sales ile Türkiye'nin her yerinde bulunan Unilever satış ofislerini tanımaya ve sektörün dinamiklerini öğrenmeye hazır olun!

  Başvuru için buraya tıklayınız

  EnerjiSA

  Dağıtım sektörünü Enerjisa Dağıtım şirketlerinin liderlerinden dinlemeye, değerli konuşmacılarla buluşmaya ve heyecan dolu ödüllü bir yarışmaya var mısın?

  İlan Tanımı
  Türkiye'nin öncü şirketlerinden Enerjisa Dağıtım'ın ev sahiplıği yapacağı bu etkinlikte; yöneticilerin bilgi birikimleri ile çeşitli bilgiler edineceğin, motivasyon ve ilham dolu bir gün geçirmeye hazır mısın?
  Sen de kariyerine yön vermek ve kariyer fırsatlarını öğrenmek istiyorsan bu etkinlik tam senlik! Hadi sen de hemen başvur!

  Aranan Nitelikler
  Kimler Başvurabilir?
  Hem eğitim alabileceği hem eğlenebileceği bir deneyim yaşamak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz!
  Etkinlik ücretsiz ve e-sertifikalıdır.

  Ayrıcalıklar
  Hediyeler:
  Yarışmanın sonunda kazanan 3 kişiye kendi tercihlerine göre Biletix veya Amazon'da kullanabilecekleri 5.000 TL değerinde hediye çeki
  Enerjisa Yöneticileri ile Tea Talk imkanı

  Başvuru için buraya tıklayınız

  Program Akışı:


  Yaklaşan Etkinlikler

  Her Cuma | 12:00
  Milyon Kadına Mentor Tanıtım Toplantısı

  Nisan ayının ilk program tanıtım toplantısı 19 Nisan Cuma saat 12:00'da gerçekleşecek. Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları, paydaşlar, ilgili mentorlar ve mentiler, sizleri bekliyoruz.

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  20 Mayıs | 12:00
  Milyon Kadına Mentor Mentorluk Eğitimi

  EMCC Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde konuşmacımız Senior Practitioner Koç & Mentor Banu Aykın Köylüer, Banay Akademi Kurucusu, EMCC Türkiye Sosyal Sorumluluk Takımı Lideri, TurkishWIN Milyon Kadına Mentor Program Elçisidir.

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!


  Sizden Gelenler | Mentorlarımız

  "Süreç benim için çok keyifli. Hepimizin birbirimizden öğreneceği şeyler olduğunu düşünüyorum.Deneyimlerimizi paylaşmak, mentimin kazanımlarını gözlemlemek, destek olabilmek çok mutluluk verici."

  – Özlem Pala, Azelis Türkiye 

  Sizden Gelenler | Mentilerimiz

  "Mentorumle ilk görüşmemizi gerçekleştirdik. Benim için çok keyifli ve bir o kadar faydalı bir görüşmeydi. Hayatımda böylesine bir destekçinin olması bile şu anda stresimi azalttığını ve güven verdiğini söyleyebilirim. Bunun için BinYaprak ailesine teşekkür ederim."

  – Sema Selek, Çukurova Üniversitesi, Hukuk


  Çoklu Filtreleme ile Mentorlarımızı Keşfet

  Mart Ayında Aramıza Yeni Katılan Kurumlar

  • ABC Arge Mühendislik Ltd. Şti.
  • BÜMED
  • Pazarama
  • EAS Partners
  • NTT DATA Business Solutions Türkiye
  • Yapı Merkezi Holding
  • TUV Austria Turk
  • Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
  • Fevzi Gandur Logistics ve Origin Logistics


  Tüm program paydaşlarımıza ve kurucu destekçilerimize liderlikleri için teşekkür ederiz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.