Milyon Kadına Mentor Hareketi Şubat Ayı Gelişmeleri

  Untitled_design_3

  Milyon Kadına Mentor hareketinde Şubat ayında seni nelerin beklediğini öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin!


  11 Şubat Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü'nü Milyon Kadına Mentor mentorlarımız, mentilerimiz, elçilerimiz ve paydaşlarımızla büyük bir coşku ile kutladık!

  Paydaşımız STEMconnector'ın ev sahipliğinde deneyimlerimizi paylaştığımız küresel webinara katılanlara çok teşekkür ederiz. Deneyimlerini paylaşan Ümran Beba, Melek Pulatkonak, Didem Şinik Arıkan, Zeynep Çetin ve Şebnem Tuğçe Pala 'ya ayırdıkları vakit ve paylaşımları için çok teşekkür ederiz. Sunumlarının İngilizce kayıdına bu linkten ulaşabilirsiniz. 

  Yaklaşan Etkinlikler 

  18 Şubat | 12:00

  Program Tanıtım Toplantısı 


  Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, STKlar, paydaşlar, ilgili mentor ve mentiler, sizleri bekliyoruz

  Etkinliğe katılmak için hemen tıklayınız. 

  21 Şubat | 12:00

  MKM Mentorluk Eğitimi

  Mentorluk nedir?

  Sorularınla seni bekliyoruz! Milyon Kadına Mentor programına hazırlık yapıyor, ya da mentorluk yolculuğunda kendini geliştirmek istiyor olabilirsin. Şanslısın! EMCC Türkiye işbirliğinde gerçekleşecek etkinliğimizde konuşmacımız Selin Üstüner.

  Etkinliğe katılmak için hemen tıklayınız.

  Senden Gelenler

  " Çok etkili bir 6 hafta sonrasında kadınların anlatılanlardan daha çok aktif ve sektörlerde önemli bir yer kapladığını öğrendim. Bunun artık benim için ön planda bir hayat notu olarak kalmasında yardımcı olan başta proje koordinatörlerimize ve bize hayat hikayesini, başarı dolu kariyer basamaklarını anlatan montörlerimize çok teşekkür ederim. Hayatımda kendim için yapacağım her şey de sizlerin de tuzu olduğunu bilerek güçlü bir şekilde ilerisini görerek güzel şeyler yapacağım. Tekrardan teşekkür ederim... "

  - Adana Atatürk Mesleki Teknik Lisesi

  Henüz bir mentorun yok mu? 

  2022'de hedeflerine daha hızlı ulaşabilmek için hemen buradan mentorlarımızı keşfet ve kendi alanından bir mentorlerle eşleş!

  Kurucu Destekçilerimizden 

  '' 11 Şubat Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü'nde, Türk Eğitim Vakfı'yla birlikte yürüttüğümüz PepsiCo Bilim Kızları Akademisi projemizi duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik (STEM) alanlarında üniversite eğitimi alan genç kadınlara destek olarak bu alandaki cinsiyet eşitsizliğinin önüne geçmeye çalışıyoruz. ''


  - PepsiCo Turkey

  Paydaşlarımızdan Mesajlar 

  Keynote Speech/ Bashak İlhan ile Hayalleri Planlamak  

  BPW İstanbul Kulübü olarak savunu faaliyetlerimizde kadının desteklenmesi ve liderlik özelliklerinin geliştirilmesi adına her dönem Liderlik Okulu etkinlikleri düzenlemekteyiz. İki Keynote Speaker davet ederek de, kendilerini dinlemeyi ve özellikle genç katılımcılarımıza ilham olmalarını çok önemsiyoruz. Konuğumuz Başak İlhan; Seri İnternet Girişimcisi ve E-Ticaret Uzmanı olarak New York'ta yaşamaktadır. Türk ürün ve markalarını Amerika pazarında başarıyla temsil etmesi dolayısıyla, 2017'de American Turkish Society tarafından "Genç Toplum Temsilcisi" – "The Young Society Leaders" (YSL), seçilmiştir. Keynote Speech başlığımız ise ''Hayalleri Planla''. Başak İlhan'la hayallerin adım adım nasıl gerçeğe dönüştüğününün ilhamını dinleyeceğiz. İlgi duyan herkesi bekleriz. 

  Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

  TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışmaları Başvuruları Başladı! 

  Ülkemizin küresel rekabet gücünü arttırmak, ekonomik ve teknolojik bağımsızlığını güçlendirmek, sanayide katma değerli üretimin geliştirilmesini ve kritik teknolojilerde atılım yapılmasını sağlamak amacıyla ortaya koyulan Milli Teknoloji Hamlesi doğrultusunda; Türkiye'nin dijital dönüşümünde ihtiyaç duyulan insan kaynağının yetiştirilmesi, teknolojik araştırma, geliştirme ve üretme konusunda söz sahibi bir beşerî sermaye oluşturulması ile ülkemizin mevcut yetenek havuzunun en etkin şekilde dönüştürülmesi hususunda çalışmalar yürütülmektedir.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  BinYaprak Milyon Kadına Mentor yazılarını okudunuz mu? Milyon Kadına Mentor hareketi hakkında merak ettikleriniz, sorularınız ve çok daha fazlası BinYaprak'ta.

  Milyon Kadına Mentor Yazıları İçin Buraya Tıklayınız

  Ocak Ayında Aramıza Yeni Katılan Kurumlar 

  • Bilim Kahramanları Derneği
  • Yönetim Danışmanları Derneği
  • Gourmet International Ltd. & Food Trade Company
  • Gülçin Çarkıt Profesyonel Koçluk
  • Alice & Grace
  • Multinet Up
  • PMI Türkiye ( Project Management Institute Turkey)

  Tüm Program Paydaşlarımıza ve Kurucu Destekçilerimize Liderlikleri İçin Teşekkür Ederiz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.