Milyon Kadına Mentor Şubat Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor Şubat Ayı Gelişmeleri

   Milyon Kadına Mentor Ailemiz,


  Acımız büyük.


  Birçok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz.


  Depremden etkilenen menti, mentor ve hayal ortaklarımız, sizlere destek vermek için buradayız. Bize her zaman Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimizden ulaşabilirsiniz.


  Bugün ekosistemimizdeki paydaşlarımızla deprem bölgesindeki programlarımızı, verdiğimiz destekler ve ihtiyaçlarımızı konuştuk. Sizler de deprem destek programlarınız hakkında bilgi paylaşmak ve ihtiyaç önerilerinizle katkı sağlamak isterseniz, anketimizi doldurabilirsiniz. Birlikte ve dayanışma içinde bu zor günleri aşacağız.


  Uzaktan eğitime geçen tüm mentilerimize kolaylıklar diliyoruz. Bu dönemde mentorlarımızla yanınızdayız.


  Bu acı ve zor duygularımızla nasıl yaşayacağız? Duygularımıza nasıl izin veririz? Kendimizi nasıl yatıştıracağız? Bize bu zor duyguların içerisinden Günebakan Gelişim'in yönlendirmeli meditasyonu iyi geldi. Umarım sizlere de iyi gelir.


  15 Şubat Salı günü saat 20:00'de Günebakan Gelişim uzmanları liderliğinde dayanışma çemberlerde duygularımızı paylaşacağız ve çevrimiçi bir araya geleceğiz. BinYaprak'ta gerçekleşecek çemberimizde duygularını paylaşmak isterseniz bekleriz. Bu linkten etkinlik detaylarına ulaşabilir ve katılım sağlayabilirsin.


  Ölçeklenebilir altyapısı ve sizlerin katkısıyla, Milyon Kadına Mentor platformumuzun orta ve uzun dönemde kız kardeşlerimize destek olabilmek adına önemli bir kanal olacağına güvenimiz tam.


  Dayanışma ve umut dolu günler diliyoruz.


  Saygılarımızla,


  Milyon Kadına Mentor Ekibi

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.