Milyon Kadına Mentor Ocak Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor Ocak Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor hareketinde Ocak ayında seni nelerin beklediğini öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin. Keyifli okumalar! 

  Sevgili Milyon Kadına Mentor Ailemiz,

  17 Ocak Uluslararası Mentorluk Günümüzü sizlerle kutlamak bir başka güzel ❤️.

  Binlerce mentorumuz, mentimiz ve hayal ortaklarımızla deneyimlerini paylaşan ve birlikte öğrenen kocaman bir aile olduk. İyi ki varsınız 🙏🏻

  18 Ocak menti paylaşım toplantımıza tüm mentilerimizi bekliyoruz. Sürprizlerle dolu paylaşım etkinliğimiz için sana özel davetini almadıysan, bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. eposta adresimizden ulaşıp etkinlik detaylarını öğrenebilirsin.

  Ekosistemimizden haberler ve paylaşımlarla seni baş başa bırakıyoruz!

  İlhamla,

  Milyon Kadına Mentor Ekibi

   Kurucu Destekçilerimizden


  Yaklaşan Etkinlikler 

  3 Şubat | 12:00

  Program Tanıtım Toplantısı

  Şubat ayının ilk program tanıtım toplantısı 3 Şubat Cuma saat 12:00 de gerçekleşecek. Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, STKlar, paydaşlar, ilgili mentor ve mentiler, sizleri bekliyoruz.

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  20 Şubat | 12:00

  Mentorluk Eğitimi

  EMCC Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde konuşmacımız Senior Practitioner Koç & Mentor Banu Aykın Köylüer, Banay Akademi Kurucusu, EMCC Türkiye Sosyal Sorumluluk Takımı Lideri, TurkishWIN Milyon Kadına Mentor Program Elçisidir

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!


  Sizden Gelen Mentorlarımız 

   "Mentor olmak; Yürüdüğünüz yolları şimdi tıpkı sizin gibi biriyle yeniden çok daha cesur yürümek ve bu cesareti bulaştırmak . Güler yüzlü cesaretin de bulaşıcı olduğunu keşfetmek. Birlikte yolculuk yaptığım herkese teşekkürler…


  Destek ihtiyacı olduğu zamanlarda arayabileceği birisinin olmasını sağladığım için mutluyum."

  – Müge Kanuni Er, Matematik Profesörü

  Sizden Gelen Mentilerimiz 

  "Hem sosyal hayatta hem de iş hayatında bana katkıları oldu tabiki. Mentorumle beraber iş hayatındaki toksik insanlarla nasıl başa çıkabileceğimi bile konuşuyoruz. Kendisi zorlandığım her konuda bana yardımcı oluyor.

  BinYaprak'ın Milyon Kadına Mentor uygulaması bana çok güzel ve yeni şeyler katmış durumda. Emeği geçen ve aracı olan herkese teşekkür ederim."

  Ayşe Akkaya Hacettepe Üniversitesi, Eczacılık


  Çoklu Filtreleme ile Mentorlarımızı Keşfet

  Paydaşlarımızdan Mesajlar
   

  SistersLab (Bilim ve Teknolojide Kadın Derneği) | Kuantum Programlama Hazırlık Atölyesi

  Herkese merhaba, bir eğitim serisi ile daha karşınızdayız! 🙋‍♀️

  QTurkey ekibi ile lise ve üniversite öğrencilerine yönelik hazırladığımız Kuantum Programlama Hazırlık Atölyesi'ne başvurularınızı bekliyoruz. 🎯

  Eğitim sonrası katılım kriterlerini karşılayan kişilere katılım belgesi verilecektir. Eğitime 70 kadın/kız çocuğu, 30 erkek/oğlan çocuğu kabul edilecektir. 👩‍🎓👨‍🎓

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Türk Eğitim Vakfı | TEV Mentorin Programı

  TEV Mentorink programı mentorlerimize, liderlik ve koçluk verme, yeni şeyler öğrenme, sosyal tatmin sağlamaktadır. Mentilerimiz için ise; başkasının deneyimleri ile hayallerini özgürleştirme, gerekli donanımları öğrenip geliştirme, ilham kaynağı ve rol model edinme gibi faydalar sağlamaktadır.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Bilim Kızı Projesi | İngilizce Eğitimi

  Bilim Kızı projemiz bağışçılarımızın desteği ile bilimsel kariyer yolunda kararlı adımlarla ilerleyen kızlarımız haftada 2 saatlik İNGİLİZCE EĞİTİMİNE 2 ay boyunca devam edecekler.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Project Management Institute Turkey | PMI-TR Mentorluk Programı

  PMI-TR Mentorluk Programı ile, spesifik olarak Proje Yönetimi alanında ve/veya genel olarak kariyer gelişimi odaklı belirli bir hedefe gitmek için, o yoldan daha önce geçmiş bir kişinin uzmanlığından ve deneyimlerinden faydalanmak isteyen bireyleri mentorlarla buluşturuyoruz.

  İlgilenen, ihtiyaç duyan, destek olmak isteyen herkesi bu anlamlı yolculuğa davet ediyoruz.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Türkiye Bilişim Derneği | 5. Digital Dönüşüm Teknolojileri ve Standartları Zirvesi

  TBD V. Dijital Dönüşüm Teknolojileri ve Standartları Zirvesinin amacı; ülkemizin dijital dönüşümüne azami oranda katkı sağlamak, kamu kurumlarının dijital olgunluk seviyesinin yükseltilmesi ile dijital ekonominin büyütülmesine önemli katkılar sağlayacak olan standartlara uyum ve ortak çalışabilirlilik konularında farkındalık yaratılması, Dijital Dönüşüm Standartlarının oluşturulmasında Kamu - STK işbirliğinin sağlanması ve bu konuda ortak akıl oluşturulması olarak belirlenmiştir.

  V. Dijital Dönüşüm Teknolojileri ve Standartları Zirvesinin 9 Şubat 2023 tarihinde TSE Konferans Salonunda, TSE işbirliği ile gerçekleştirilecektir. V. Dijital Dönüşüm Teknolojileri ve Standartları Zirvesi etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Türkiye Bilişim Derneği | Altın Sertifika

  Türkiye Bilişim Derneği cinsiyet çeşitliliği üzerine çalışmalarını uzun süredir yürütmektedir. Kadınların ve kız çocuklarının teknoloji mesleklerinde daha fazla yer alması konusunda hedefler belirlemiş ve projeleri hayata geçirmiştir.

  TBD Kadın çalışma Grubu; Avrupa Dijital Kadın Çeşitliliği Bildirgesi (DiversIT Charter)" hedeflerine uygun olarak, farkındalık çalışmalarına devam edecek ve 3 yıl içinde ülkemizde bilişim sektöründe çalışan kuruluşlara Dijital Kadın Çeşitlilik Bildirgesi'ni tanıtmak, kadın çalışanları işgücüne çekmek, bu alanda kariyer yapmalarına yardımcı olmak ve fırsat eşitliği sağlamak için bildirgenin yol haritası olarak nasıl kullanılacağı anlatılacaktır. Bilişim teknolojileri alanında cinsiyet çeşitliliğinin yaygınlaştırılması için çalışacaktır.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı | #IamRemarkable

  #IamRemarkable kadınların ve toplumda temsiliyeti az olan grupların, iş ve özel hayatlarındaki başarıları daha güvenli bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olmak adına kurgulanan bir Google inisiyatifidir. Bu girişim kapsamında Türkiye'de online eğitimleri düzenleyen platformlardan biri de Buldan Vakfı'dır. Eğitim için her oturumda 10'ar kişi alınacaktır. Kayıt olup ilk oturumda 10 kişi dışında kalanlar ikinci oturuma davet edilecektir.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  EMCC Türkiye | Fırtınalı Denizde Limana Ulaşmak: Kriz Dönemlerinde Şirket ve STK'larda Kurumsal Yönetim

  EMCC Türkiye olarak deneyimlerinden ilham almak, bir CEO gözüyle mesleğimizi incelemek, farklı bir bakış açısından liderliği tanımlamak amacıyla ülkemizde önde gelen üst düzey yöneticileri ağırlayacağımız bir konuşma serisi başlattık! Bu oturumumuzda EMCC Türkiye Yönetim Kurulu Başkanımız Demet Uyar moderatörlüğünde, Ode Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ile "Fırtınalı Denizde Limana Ulaşmak: Kriz Dönemlerinde Şirket ve STK'larda Kurumsal Yönetim" hakkında konuşacağız.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

  TurkishWIN | BinYaprak Etkinliklerini Keşfet!

  Çalışma hayatında sevdiğimiz işi keşfetmek ve yaptığımız işi sevmek hayat boyu devam eden bir arayış. Bu keşif döneminde yalnız değilsin. BinYaprak seninle. Tüm etkinliklere katılım ücretsizdir 🎯

  BinYaprak Ofis Saati: Nazlı Gündoğdu ile İlaçta Kariyer | 27 Ocak, 12:00
  CampusWIN Academy'e Neden Katılmalısın? | 28 Ocak, 13:00
  Tuğçe Savaş ile #IamRemarkable Atölyesi | 30 Ocak, 19:30

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız


  Aralık Ayında Aramıza Yeni Katılan Kurumlar

  • ‍TAV Havalimanları Holding
  • Yaşar Birleşik Pazarlama
  • Anova Arge Teknolojileri A.Ş.
  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği


  Tüm program paydaşlarımıza ve kurucu destekçilerimize liderlikleri için teşekkür ederiz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.