Önemli Olan Kısa Vadede Yapacağınız Planlar! - Merve Mut Tatlı (UPS)

  UPS Türkiye İGA Operasyon Müdürü, sevgili Merve MUT TATLI ile #kariyer sohbeti gerçekleştirdik. Dileriz bu video kariyer planlamanızda size yardımcı olur!

  Merve Mut Tatlı, UPS kariyeri boyunca pek çok pozisyonda görev aldı. Bugüne kadar İnsan Kaynakları Yöneticiliği, Gelir Yönetimi ve Fiyatlandırma Yöneticiliği, İstanbul Avrupa Yakası Yurt dışı Operasyon Yöneticiliği gibi çeşitli görevlerde yeralan Merve Mut Tatlı, ek olarak UPS Türkiye'nin ve Doğu Avrupa Bölgesi'nin Kadın Gelişim Programı'nın sorumluluğunu üstlendi. BRG grupları ile birlikte şirket içi ve şirket dışı birçok projede yer aldı ve ödüller kazandı.

  Yeditepe Üniversitesi Bilişim Sistemleri Bölümü'nden mezun olup, Uluslararası Ticaret Bölümü'nde yan dal yaptıkdan sonra Kanada da 5 ay staj yaptı. Staj sonrası Yeditepe Üniversitesi'nde MBA programını tamamlayıp, 2011 yılında UPS Türkiye Insan Kaynakları Departmanında işe başladı. Evli ve ikiz kız çocuğu annesi olan Merve Mut Tatlı, İstanbul Üviversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünü okuyor. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.