Zorlukları Oldukları Yerde Bırak ! - Sedefhan Oğuz

  ''Zorlukları oldukları yerde bırak!'' diyen Yeditepe Üniversitesi Başkan Danışmanı ve Marmara Üniversitesi'nde İngilizce İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Sedefhan Oğuz kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Prof. Dr. Sedefhan Oğuz Eskişehir'de doğdu ve ilkokul öğrenimini de burada tamamladı. Lise eğitimini Üsküdar Amerikan Kız Lisesi'nde aldı. Liseden sonra babasının kurmuş olduğu Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'ne başladı. Master ve doktora derecelerini Marmara Üniversitesi'nde İngilizce İşletme üzerine aldı. Akademik hayata girmesinde babasının akademisyen olmasının çok büyük bir etkisi olan Sedefhan Oğuz 2 kız çocuğu annesidir. Şu anda Marmara Üniversitesi'nde İngilizce İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi olarak görev yapan Sedefhan, aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Başkan Danışmanıdır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.