Yaptığın İşi Sev! - Selin Özbek Cittone | BinYaprak #BaşarıHikayeleri

  ''Yaptığın işi sev!' diyen Özbek Avukatlık Yönetici Ortağı Selin Özbek Cittone kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Eğitimini İtalyan Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümü'nde tamamlayan Selin Özbek Cittone, 1999 senesinde İstanbul Barosu'na kayıt oldu. Kariyerine Türkiye'nin en saygın hukuk bürolarından biri olan Hergüner Bilgen Özeke'de stajyer olarak başladı. 2000 senesinde iş hayatına kısa bir ara verip University of Pennsylvania'da Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisansını tamamladı (LLM, Law). Ardından tekrar Hergüner Bilgen Özeke'de kariyerine devam etti. Yaklaşık yedi senelik deneyimden sonra aile şirketi olan Özbek Hukuk Bürosu'na katıldı. İstanbul Üniversitesi'nden iki sınıf arkadaşı ile birlikte Özbek Avukatlık Ortaklığı'nda yönetici ortaklardan biri. Türk ve yabancı şirketlere şirketler hukuku, sermaye piyasaları ve proje finansmanı alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.