Şule Taşçıoğlu | Değişim Sende Başlar, Önce Kendini Donat!

  BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Şule Taşcıoğlu paylaşıyor. Ne istediğine karar ver ve değişime hazır ol, sonra bütün toplum seninle beraber değişecek. Bu ilham verici konuşmayı kaçırmayın!

  İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Şule Taşçıoğlu, BP Türkiye'ye stajyer olarak katıldığı 1999 yılından bu yana HR fonksiyonu içinde işe alım, yetenek yönetimi, ücretlendirme, expat yönetimi, organizasyonel transformasyon yönetimi gibi birçok farklı alanda görev almıştır.

  2007 yılından itibaren, Madeni Yağlar, Akaryakıt ve LPG iş ünitelerinde İK İş Ortağı rollerinde bulunmuştur. Bu süre içerisinde iş ünitelerinin İK ajandalarına liderlik etmenin yanı sıra, Tüplü &Toptan LPG iş kolunun satışı gibi önemli projelere de katkıda bulunmuştur. İK İş Ortağı ve Proje rollerine ek olarak 2008-2013 yılları arasında Ücret ve Sosyal Yardımlar Müdürlüğü rolünü de üstlenen Taşçıoğlu, 2013 yılından bu yana BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürlüğü, 2016 yılından itibaren de mevcut görevine ek olarak Global Akaryakıt Pazarlama İnsan Kaynakları İş Ortağı rolünü yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.