Altın Mimir - Avukat

  TÜSİAD'ın "Ne Okusam? Ne Olsam?" projesi kapsamında, farklı sektörlerden girişimci, çalışan, yönetici, sanatçı ve akademisyenler kendi kariyer hikâyelerini izleyicilere aktarıyor.

  "Kendini Keşfet, Mesleğini Seç!" sloganıyla yola çıkan projenin web sitesine www.neokusamneolsam.org linkinden ulaşılabilir.

  TÜSİAD "Ne Okusam? Ne Olsam?" projesi, TurkishWin, PwC İnternet Televizyonu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya Bölümü, KAGİDER ve gelecekdaha.net paydaşlığında yürütülmektedir.

  Avukat Altın Mimir, 1985-1989 yıllarında Çorum Sağlık Meslek Lisesi'ni bitirdikten sonra hemşire olarak Beyoğlu Devlet Hastanesi'nde çalıştı. Bu süreçte gece çalışıp gündüz okuyarak İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. 1998 yılında çalıştığı yerden ayrılarak kendi ofisi olan "Emek Hukuk" u kurdu. Bugün sahip olduğu ofis birden fazla hukuk alanında hizmet vermektedir.Ayrıca kadın-erkek fırsat eşitliğinin sağlanmasının mutlak bir zorunluluk olduğuna olan inancıyla toplumun farkındalığını artırmak üzere çeşitli gönüllü organizasyonlarda aktif olarak yer almaktadır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.