UFUK ÖZDEMİR - Yetenek Savaşlarını Kazanmak

  Posco Assan CAO İş Destek Birimlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk ÖZDEMİR, "Yetenek Savaşlarını Kazanmak" hakkında tüyolar veriyor.

  Yıllık 300 bin ton kapasitesi ile Türkiye'nin ilk ve tek paslanmaz çelik şirketi olan Posco Assan'ın İş Destek Birimlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CAO) olarak görev yapan Ufuk Özdemir; İnsan Kaynakları, Satınalma ve Tedarik Zinciri Fonksiyonları ile birlikte aynı zamanda Kurumsal İletişim, Hukuk, Kurumsal İlişkliler birimlerini de içeren tüm destek birimlerinin liderliğini de yürütmektedir. Özdemir aynı zamanda 2018 yılı içerisinde Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği'ne de atanmıştır. 2014 yılından beri çalıştığı Kibar Holding bünyesinde, son olarak Grup İnsan Kaynakları Direktörü görevini yürütmüştür.

  İnsan Kaynakları dönüşümü, dijitalleşme ve geleceğin uygulamaları hakkında ulusal ve uluslararası düzeyde farklı platformlarda sunum ve moderasyonlar yapan Özdemir, Kibar Holding bünyesinde çalışmadan önce Aksigorta, Vodafone ve Türk Telekom Grubu'nda İnsan Kaynakları alanında çeşitli yöneticilik kademelerinde görev yapmıştır.

  Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve İşletme Bölümü'nde çift anadal derecesiyle tamamlayan Özdemir, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde Executive MBA öğrenimini bitirmiştir. Çalışma hayatının ilk senelerinde AXA Sigorta ve Ciner Holding bünyesinde çalışan Özdemir, Bahçeşehir Üniversitesi MBA bölümünde misafir öğretim üyeliği de yapmıştır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.