Yapay Zekâ Alanındaki 5 Eğitim Programı

  istockphoto-1272101078-170667a

  Yapay zekâ hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve yapay zekâ alanında katılabileceğiniz eğitimleri merak ediyorsanız okumaya devam edin. Sizin için yapay zekâ alanındaki 5 eğitim programını derledik. Keyifli okumalar!

  Yapay Zekâ Eğitimi - Boğaziçi Enstitüsü

  İlk olarak Boğaziçi Enstitüsünün verdiği Yapay Zekâ Eğitimi ile başlamak istiyorum. Programların kurulumu, modüler, resim indirme, dosyalar, veri çekimi, veri çekme yöntemleri, nesne tabanlı programlama I, II, III, IV gibi konu içeriği olan eğitim final sınavıyla sona eriyor. Eğitimi tamamladıktan sonra ise adresinize onaylı sertifikanız gönderiliyor.

  https://istanbulbogazicienstitu.com/online-egitimler/yapay-zeka-egitimi

  Python ile Yapay Zekâ Projeleri - Udemy

  Bir diğer eğitim programı ise Udemy'de yer alan Python ile Yapay Zekâ Projeleri. Kursa katılacaklar için temel Python programlama dili bilgisi ön şarttır. 71 dersten oluşan yaklaşık 12 saat olan eğitimde Python kullanarak basit, orta ve ileri seviye yapay zekâ yazılımları ve projeleri geliştirebilir, machine learning kullanarak NLP (Natural Language Processing) analizleri yapmayı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız bu eğitim modülüne ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz. Eğitimi bitirdiğinizde ise online sertifikanızı alabilirsiniz.

  https://www.udemy.com/course/python-ile-makine-ogrenimi/ 


  Pratik Yapay Zekâ Eğitimi - Udemy

  Udemy'de bulunan bir diğer eğitim programı ise Pratik Yapay Zekâ Eğitimi.Yapay zekâ teknolojileri ve kullanım alanları hakkında gerekli temel bilgileri merak ediyorsanız bu eğitime mutlaka bakmalısınız. Makine öğrenmesi, derin öğrenme, robotik vizyon ile yeni uygulamalar yapabileceğiniz; Python, R, UIPath, Power BI ve mobil uygulama programlamacılığıyla ilgili tecrübe edinebileceğiniz kurs yaklaşık 13 saat. Diğer kurslar gibi bu kursun sonunda da online sertifikanızı alabilirsiniz.

  https://www.udemy.com/course/pratik-yapay-zeka-egitimi/

  Yapay Zekâ ve Robot Hukuku - Udemy

  Yapay Zekâ ve Robot Hukuku eğitim programı hepimizin merak ettiği yapay zekâ ile hukuk konusunu açığa kavuşturmaktadır. Yapay zekâlı robotların hayatımızın bir parçası olması, farklı hukuki sorunları da beraberinde getirecektir. Yakın gelecekte bu sorunlar neler olacaktır ve bu sorunlar için nasıl hukuki bir yol izlenmelidir? Tüm bu sorulara yanıt veren kurs; hukukçular, robotik bilimciler, mühendisler ve yapay zekâ-robotik gelişmelere ilgi duyan herkes için ilgi çekici olacaktır. 3,5 saat sürecek olan kursun sonunda bitirme sertifikanızı da alabileceksiniz.

  https://www.udemy.com/course/yapay-zeka-ve-robot-hukuku/

  Tıpta Yapay Zekâ: Gerçek Dünya Projeleri - Udemy

  Son olarak ise Tıpta Yapay Zekâ: Gerçek Dünya Projeleri kursunu önermek istiyorum. U-Net Algoritmasını kullanırken karşılaşılan boyut sorunlarını çözmeyi Numpy, Pandas, Seaborn, Matplotlib gibi kütüphaneleri gerçek hayat projelerinde kullanmayı Keras gibi ileri seviye Python kütüphanelerini kullanarak derin öğrenme modeli tasarlamayı içeren kurs yaklaşık 8 saat sürmektedir. Aldığınız bu eğitim modülüne ömür boyu erişim sağlayabilir, eğitimi bitirdiğinizde ise online sertifikanızı alabilirsiniz.

  https://www.udemy.com/course/tpta-yapay-zeka-beyin-mr-goruntusunden-tumor-segmentasyonu/


  "Bu yazı CampusWIN yazarlarından Büşra Girgin tarafından yazılmıştır. Soru ve önerileriniz için LinkedIn'den ulaşabilirsiniz. Yeni yazılar için takipte kalın!"

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.