Her Gün Korktuğun Bir Şey Yap! - Yeşim Güra

  ''Her gün korktuğun bir şey yap!' diyen Draeger Türkiye Genel Müdürü Yeşim Güra kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi başarı hikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Boğaziçi Üniversite İşletme 1989 mezunu, Indiana University Kelley School of Business MBA eğitimini burslu (Türk Eğitim Vakfı) olarak tamamladı. Kariyerine P&G de Finansta başladı ve pek çok departman ve ortaklık yapısı içindeki Sanipak'ta görev yaptı. 2004-2017 yılları arası Danone Hayat Şirketinde; önce CFO, sonra İş Birimi Direktörü, 2009 yılında da Genel Müdür olarak görev yaptı. 2017 yılında Altıparmak Gıda da Genel Müdür olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk annesi olan Yeşim Güra şu anda, Draeger Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Bümed, BRM, Yönetim Kurulunda Daha çok Kadın, YenidenBiz, Profesyonel Yöneticiler Dernek üyelikleri var. Yeşim Güra, Gestalt Coaching eğitimini 2017 Haziran tamamlayarak Koçluk Sertifikasını aldı. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.