Videolar

  HAYATA IŞIK TUTUYORUZ! (Enerji Sektöründe Kadın) - Ebru Şahan

  EBRD desteği ile Enerji ve Elektrik dağıtım şirketlerinin İK temsilcileri ile "Enerji Sektöründe Kadın" konulu sohbetlerimizin bir yenisini Ebru Şahan ile gerçekleştirdik. HAYATA IŞIK TUTUYORUZ!

  Ebru Şahan Kimdir:
  ODTÜ Endüstri Mühendisliği eğitiminin ardından, Sabancı Üniversitesi Liderlik Programına katılmış, Profesyonel Koçluk, Mentorluk ve Altı Sigma Kara Kuşak eğitimlerini almıştır. Profesyonel iş yaşamına Vestel Elektronik’te Yurtdışı Satın Alma Mühendisi olarak başlamış, sırasıyla Ford Otosan Kocaeli Fabrikası’nda Satın Alma Mühendisi, Sabancı Holding Lastik Takviye ve Otomotiv Grubu (LTMOG) Ortak Hizmetler biriminde Sistem Geliştirme Uzmanı ve Kordsa Global’de Kalite Güvence Müdürü olarak görev almıştır. Sonrasında Erdemir Grup’ta İnsan Kaynakları Müdürü görevini yürüten Şahan, Mayıs 2018 tarihinden itibaren Sepaş Enerji’de İnsan Kaynakları, Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürlüğü görevini yürütmektedir. PWN (Professional Women’s Network) Derneği üyesidir ve çeşitli sivil toplum kuruluşları projeleri kapsamında üniversite öğrencilerine mentörlük yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

  ---------
  BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak

  Aynı Kategoriden Yazılar

  Lütfen modül ayarlarından bir kategori seçin.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.