Hülya Gedik: Okurken Deneyim Kazan

  Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hülya Gedik'ten gençlere öneri: "Okurken Deneyim Kazan"

  Hülya Gedik, 1987 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. 1988 - 1989 yılları arasında işletme iktisadında master yaptı. Küçük yaşlardan itibaren şirketin her kademesinde deneyim kazandığı için devraldığı sanayi tesislerinde ilk olarak ihracat departmanını kurarak, kaynak sektöründe önemli ihracat satışlarını gerçekleştirdi. 2007 yılında bayrağı teslim alan Hülya Gedik, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını ve 2010 yılından bu güne Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

  BinYaprak | Süre 03:50 | İstanbul, Temmuz 2017

  BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

  Bizi takip etmeye devam edin:

  ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
  TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
  INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
  LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

  https://www.binyaprak.com

  Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Hülya Gedik’le birlikte yepyeni bir video sunuyor! Umarım videoyu beğenirsiniz!

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.