Ülkem Özkan - Kariyer Yolculuğunda Yolunu Tanı

  BinYaprak’tan yepyeni video! Trenkwalder Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Ülkem Özkan “Kariyer Yolculuğunda Yolunu Tanı” diyor. İlham veren ilk Yapraklarımızın tüm videolarını izlemek için: http://bit.ly/2EXgXI2

  1981 doğumlu olan Ülkem Özkan, Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi süresince Avrupa Birliği – Türkiye ilişkileri kapsamında Almanya, Hollanda ve Belçika’da okulunu temsil etti. London Metropolitan Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Bölümü’nde master eğitimini tamamladı. Halen Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümü’nde Strateji ve Yönetim alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Profesyonel iş yaşamına Unilever Türkiye bünyesinde başladı. Farklı departmanlarda aldığı görevlerin sonrasında kariyerini İnsan Kaynakları disiplininde sürdürmeye karar verdi. Youtholding ve CCC Türkiye gibi uluslararası şirketlerin İK müdürlüğü görevlerini üstlendi. Harvard Business School’un da dahil olduğu birden fazla uluslararası ve lokal projede aktif rol alarak “Sosyal Medya ve İK”, “Sosyal İşe Alım”, “İşveren Markası” vb. üzerine yapılan çalışmaları yönetti. Halen Trenkwalder Türkiye’nin Grubunda yer alan şirketlerin İnsan Kaynakları departmanını yönetmekle birlikte, Özel istihdam bürosu olarak hizmet veren Trenkwalder İK Çözümleri ve Danışmanlık Şirketi’nin de yönetiminden sorumludur. Özkan, TurkishWinner olup, BinYaprak’ın İlkyapraklarındandır.

  BinYaprak | Süre 03:48 | İstanbul, Ocak 2018

  BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.
  Detaylı bilgi: www.binyaprak.com  Bu Video Hakkında: BinYaprak her Pazartesi yepyeni bir video sunuyor! Trenkwalder Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Ülkem Özkan’ın ilham veren kariyer yolculuğunu merak ediyorsan doğru yere geldin! Umarım video’yu beğenirsin!

  Aynı Kategoriden Yazılar

  Lütfen modül ayarlarından bir kategori seçin.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.