Gökçe Kulak | Kendi hikayenizi kendiniz yaratın!

  BAT Türkiye ve Kuzey Afrika'dan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü Gökçe Kulak anlatıyor! Bir gemi limanda güvendedir fakat varoluş nedeni bu değildir! Konfor alanınızdan çıkın!
  Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Gökçe Kulak Amerika’da Minnesota Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı. Gökçe Kulak 2000 yılında Amerika’da Hewitt Associates’de İş Geliştirme bölümünde başladığı kariyerine Türkiye’de Delphi Otomotiv Sistemleri İnsan Kaynakları’nda devam etti.
  2003’te British American Tobacco (BAT) Türkiye ailesine katılan Kulak, Operasyon İK Müdürlüğü, Güney Afrika’da Ücretlendirme Proje Müdürlüğü, Tekel Entegrasyon İK Müdürlüğü, İtalya Yetenek Yönetimi ve Organizasyonel Verimlilik Müdürlüğü, Türkiye Ticari Fonksiyonlar İK İş Ortağı, Global İnsan Kaynakları Gelişim Müdürü gibi hem Türkiye hem de yurtdışında pek çok farklı rolü başarı ile gerçekleştirdi.
  Mayıs 2016’da BAT Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü ve Türkiye Yönetim Kurulu üyesi olarak atanan Gökçe Kulak, Nisan 2017 itibarı ile Türkiye ve Kuzey Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine 8 ülkeden sorumlu olarak devam ediyor.

  Stay inspired and up to date on news - subscribe to our YouTube channel and follow us on Facebook and Twitter!

  SUBSCRIBE: http://bit.ly/TurkishWIN
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/TurkishWINners
  TWITTER: https://twitter.com/turkishwin
  INSTAGRAM: https://www.instagram.com/officialturkishwin

  https://www.turkishwin.com

  About This Video: In this video, TurkishWIN presents another inspiring video with name of speaker! Hope you enjoy this video!

  Aynı Kategoriden Yazılar

  Lütfen modül ayarlarından bir kategori seçin.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.