Videolar

  Şule Taşçıoğlu | Değişim sende başlar, önce kendini donat!

  Şule Taşçıoğlu ile değişim sende başlar, önce kendini donat!

  BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Şule Taşcıoğlu paylaşıyor. Ne istediğine karar ver ve değişime hazır ol, sonra bütün toplum seninle beraber değişecek. Bu ilham verici konuşmayı kaçırmayın!
  İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Şule Taşçıoğlu, BP Türkiye’ye stajyer olarak katıldığı 1999 yılından bu yana HR fonksiyonu içinde işe alım, yetenek yönetimi, ücretlendirme, expat yönetimi, organizasyonel transformasyon yönetimi gibi birçok farklı alanda görev almıştır.
  2007 yılından itibaren, Madeni Yağlar, Akaryakıt ve LPG iş ünitelerinde İK İş Ortağı rollerinde bulunmuştur. Bu süre içerisinde iş ünitelerinin İK ajandalarına liderlik etmenin yanı sıra, Tüplü &Toptan LPG iş kolunun satışı gibi önemli projelere de katkıda bulunmuştur. İK İş Ortağı ve Proje rollerine ek olarak 2008-2013 yılları arasında Ücret ve Sosyal Yardımlar Müdürlüğü rolünü de üstlenen Taşçıoğlu, 2013 yılından bu yana BP Türkiye İnsan Kaynakları Müdürlüğü, 2016 yılından itibaren de mevcut görevine ek olarak Global Akaryakıt Pazarlama İnsan Kaynakları İş Ortağı rolünü yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir

  Stay inspired and up to date on news - subscribe to our YouTube channel and follow us on Facebook and Twitter!

  SUBSCRIBE: http://bit.ly/TurkishWIN
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/TurkishWINners
  TWITTER: https://twitter.com/turkishwin
  INSTAGRAM: https://www.instagram.com/officialturkishwin

  https://www.turkishwin.com

  About This Video: In this video, TurkishWIN presents another inspiring video with Şule Taşçıoğlu! Hope you enjoy this video!

  Aynı Kategoriden Yazılar

  Lütfen modül ayarlarından bir kategori seçin.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.