Ahmet Kemal Sürmeli, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde 4. sınıf öğrencisi. Yaklaşık 2.5 yıldan fazladır TurkishWIN ve BounWIB içerisinde organizasyon takımında yer almaktadır. Bunun yanında Actifit, Toastmasters International gibi birçok sivil toplum kuruluşunda yer aldı. Şu anda freelance görsel iletişim asistanı ve okuduğu bölümde asistan öğrenci olarak çalışmaktadır.

1995 yılında Balıkesir’de doğan Alp Aslandoğan, psikolojik danışmandır. 2016’da Ulusal PDR Öğrenci kongresine PDR öğrencilerinin mesleklerine yönelik metaforik algılarını araştırdığı bildiri ile katılmıştır. Bezelye Dergi yazarı BinYaprak ve BinYaprak erkeğidir. Bülent Ecevit Üniversitesi PDR Topluluğu kurucu başkanı ve bilimsel araştırma komisyonu lideridir. Toplumsal cinsiyet ve sinirbilim konuları ile ilgilenmektedir.

Marmara Üniversitesi’nde İletişim okuyan ve bu alanda uzmanlaşan Aslı, 14 yıl farklı yayın kuruluşlarında muhabirlik, yazı işleri müdürlüğü ve yayın yönetmenliği yaptıktan sonra girişimci olmaya karar verdi. 2007-2015 yılları arasında gençlik pazarlaması üzerinde uzmanlaşan youtholding’de COO olarak, kurucu ortağı olduğu Youth Media’da Genel Müdür olarak çalıştı, çalıştı… 2010 yılında Endeavor Girişimcisi oldu. İçine sinen girişimcilik geni bu arada boş durmadı, üyesi olduğu TurkishWIN’in Kurucusu Melek'in hayal ve şirket ortağı olarak BinYaprak’ı hayata geçirmek için yola çıktı. Oğlu Ege'nin annesi olmanın büyük mutluluğunu yaşıyor.

Aylin Açıkgöz, 6 Şubat 1998 tarihinde Antakya’da doğdu. Aylin önce edebiyatla, sonra fizik ve astronomi ile ilgilenerek sayısal alanlara yöneldi. ODTÜ’de Bilişim ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi hazırlık öğrencisi ve ODTÜ Amatör Astronomi Topluluğu aktif üyesidir. ODTÜ Astrobiyoloji Konferansı ve ODTÜ Bilim Günleri etkinliklerinde koordinatörlük yapmaktadır. Sosyal medya oluşumu olan ve Türkiye’nin her yerindeki bilimle ilgilenen gençlere ulaşmak ve bir araya getirmek için oluşturulmuş Future Science Team’in kurucularındandır. Orta seviye İngilizce ve Arapça bilmektedir. Antakya tarihi ve doğası başta olmak üzere tarihe ve doğaya merakı büyük. Astronomi, fizik, halk bilimi, şiir, kort tenisi ile ilgilenmektedir. Aylin, iyi bir bilişimci ve astronom olmayı hedeflemektedir.

Ayşegül Güvenç, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisidir. Bilişim Hukuku Topluluğu adındaki öğrenci topluluğunda 1 yıl aktif üye olarak 1 yıl da yönetim kurulu üyesi olarak çalışmıştır. Ayrıca iki yıl boyunca üniversitesindeki Türk Halk Müziği Korosu’nda koristlik yaptı ve halk müziği dışında klasik, indie ve alternatif rock müzikle de ilgileniyor, müziğin onun yaşamını en çok etkileyen şeylerden biri olduğuna inanıyor. Bütün bunlardan ayrı olarak sinema sanatıyla da ilgileniyor ve sinema sanatının bir ucunu üniversitede Sinema Kulübü adında bir öğrenci kulübünde tutmaya çalışıyor.2018 eylül itibariyle de Sinema Kulübü’nde yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaya başlamıştır.

Kasım 2017'de İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Umut Vakfı tarafından düzenlenen 8. Hukukun Gençleri Sempozyumu'nda adalet, hukuk ve toplum üzerine bir konuşma yapmıştır daha sonra Aralık 2017'de Eskişehir'de Endeavour Türkiye tarafından düzenlenen CaseCampus etkinliğine katıldı ve girişimcilik ile ilgili olan bu etkinlikte grubuyla hayali bir iş modeli kurdu ve üçüncü oldular.

Ayşegül zevklerini ciddiye alan bir kişi ve çok tutkulu. Dünyanın en önemli sorunlarından birinin fırsat eşitsizliği olduğunu düşünüyor ve bu yolda atılacak her adımın değerli olduğunu düşünüyor.

Ayşin Dinler, 1993 yılında İstanbul'da doğdu. Ortaokulda belirlediği hedefleri doğrultusunda üniversitede tercihini Biyoloji Bölümü'nden yana kullandı. Öğrencilik döneminde staj için başvuru yapan birçok kişi arasından seçildi ve Tüp Bebek Merkezi'nde stajını tamamladı. 2016'da Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Acıbadem Labmed Klinik Laboratuvarında çalışmaya başladı. Ayşin, ülkesini ve dünyayı hayallerinin peşinden çok çalışarak giden insanların değiştirebileceğine inanmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yine Bilgi Üniversitesi’nde Medya İletişim Sistemleri Bölümü’nde çift ana dal yaptı. London School of Economics and Political Science’ta yaz okuluna katıldı. Ardından UPS’te insan kaynakları alanında deneyim kazandı. Daha sonra Deloitte’ta Pazarlama Uzmanı olarak görev aldı. TurkishWIN’de tam zamanlı liderliğini 2018 yılında sonlandıran Bahar, TurkishWIN Mentorluk Danışma Kurulu'nda yer almaktadır. Bahar, BinYaprak'ın ilk yapraklarındandır.

Baltaş Grubu, iş hayatına 1983 yılında başlayarak birey ve kurum verimliliğini artırmayı, kişisel ve kurumsal sorumluluğu öne çıkaran bir gelişim ve dönüşüm gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. İş hayatında gözlenebilir tutum değişikliği ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek amacıyla etkin hizmet vermektedir. Türk insanının kültürel özelliklerini ve düşünce yapısını temel alan özgün bir yaklaşıma sahiptir. Toplumun gelişimi için sosyal sorumluluk üstlenen, kurum ve çalışan etkinliğini hedefleyen, kurumsal performansı artıran hizmet ve projeler gerçekleştirir. Kanalın web sitesine www.baltasgrubu.com adresinden erişebilirsiniz.

Ortaöğrenimini Kadir Has Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünü tam burslu olarak kazandı.Erasmus kapsamında İngiltere'de University of Sussex'e gitti. Genome Damage and Stability Centre'da telomeraz aktivitesinin genom hasarına etkilerinin araştırıldığı çalışmalarda gönüllü lisans öğrencisi olarak görev aldı. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde TUBITAK bursiyeri olarak meme kanserinde obezite kaynaklı epigenetik değişimlerin araştırılması konusunda araştırmacı görevi üstlendi. Yeditepe Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü'nde yer alan Rejeneratif Biyoloji Araştırma Laboratuvarı'nda yüksek lisans öğrencisi olarak çalışmalarına başladı. Gen düzenleme teknolojilerinin geliştirilmesi, küçük moleküllerin anjiyogenez üzerine etkilerinin araştırılması, kornea rejenerasyonu, küçük moleküllerle kök hücre ekspansiyonun sağlanması gibi farklı konularda çalışmalarını devam ettirmektedir.

BAUSTEM merkezi öğretmen eğitimi uzerine uzmanlaşmış bir araştırma ve geliştirme merkezidir. STEM bütünleşik öğretmenlik bilgi ve becerileri projesine ev sahipliği yapmaktadır. Merkez bünyesindeki programlar ile STEM öğretmenleri yetiştirilmekte ve öğrencilerin çağa uygun becerilerle donatılması sağlanmaktadır.

Begüm, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği öğrencisidir. Mercedes-Benz Finansman Türk’de PEP stajyeri olarak çalışmaktadır. Begüm, İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü'nde ve ESTIEM’de aktif olarak görev alırken ESTIEM LG Istanbul-ITU'de yerel yönetim kurulunda organizasyon başkanlığı yaptı. Buradaki görevi sona erdiğinde TurkishWIN & BinYaprak ailesiyle tanıştı ve İTÜ Kampüs Lideri oldu. Kampüs liderliğinin yanında şu anda BinYaprak İçerik Komitesi’nde görev almaktadır. Hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgilenip gezmeyi ve farklı kültürlerden insanlarla tanışmayı çok sever. Böylelikle bakış açısını geliştirdiğini düşünmektedir. Begüm, her şeyi sevgi ve tutkuyla yapmakta çünkü elinden gelenin en iyisini böylelikle başarabileceğine inanmaktadır.

Beliz, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nde okumuştur.  Öğrenimine halen Galatasaray Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Aynı zamanda TurkishWIN'de içerik üretimi ve araştırma stajyerliği yaparak sosyal girişim dünyasını yakından tanımaya devam etmektedir. Üniversitesinde ise Women in Business Kulübü kurucu üyesidir ve kulübün genel sekreterliğini yapmaktadır. Düzenli olarak yoga yapar.

Bengisu Karaköse,1999 yılında Kayseri’de doğdu. Lise eğitimini Kayseri Tekden Fen Lisesinde tamamladı. Lisans eğitimine ise Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam ediyor. Bengisu, girişken bir yapıya sahip oluşu sayesinde öğrencilik hayatı boyunca çeşitli etkinliklerin organizasyon komitelerinde yer aldı. Kariyerine ise tıp ve biyoenformatik alanlarında devam etmek istiyor.

Pınar Bercis Aycan, 1997 yılında Adana’da doğdu. 10 yıl Mersin’de yaşadıktan sonra İzmir’e taşındı. Liseyi İzmir Amerikan Koleji’nde okudu. Bercis şu anda Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencisi. Koç Üniversitesi Gönüllülerinin “Hayalimi Paylaş” kulübünde başkan olarak çalışıyor.  Aynı zamanda Pazarlama kulübünün sosyal medya koordinatörlüğünü yaptı. 2018 yazı TurkishWIN’de stajyer olarak görev aldı. Bercis’in hayali İşletme bölümü ile Çift Anadal programını tamamlamak ve hem Psikoloji hem de İşletme bölümü ile master yapmak.

Berfe, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümü ile başladığı üniversite hayatına Klagenfurt Universitat Psikoloji-Sosyoloji okuyarak tamamladı. Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimi sürecinde iş dünyasında ilk adımı Aile Danışmanlığı yaparak başlama kararı aldı. Ardından İnsan Kaynakları alanında ilerlemeye karar verdi. Berfe iş dünyasında iç motivasyonunu yüksek tutmak, huzurlu ve başarılı hissettirecek yolun insana dokunan bir iş ile mümkün olacağını düşündüğü için Su Entertainment turizm sektöründe İnsan Kaynakları Asistanı olarak  görev almaya başladı. Bu süreç içinde İnsan Kaynakları profesyoneli olmak adına Bilgi Üniversitesi Endüstri Psikoloji ve Organizasyonel Gelişim eğitimine devam etti. Sonrasında Manpower Danışmanlık şirketinde İşe Alım Danışmanı olarak danışmanlık alanında ilerledi. Uluslararası alanda çalışmak istediği için  kurum hayatına geçiş kararı alarak retail sektöründen DeFacto ile yolları kesişti, International HRBP olarak kariyerine CIS & Balkanlar & Asya'dan sorumlu olarak devam ediyor. Aynı zamanda Earth Association for Regression Therapy okulunda International Regresyon Terapi konusunda eğitimine devam ediyor ve çalışmalarda bulunuyor.

Haydi Binyaprak'lı Ol