CampusWIN Oryantasyon Heyecanı

  CampusWIN Oryantasyon Heyecanı

   Herkese merhaba!

  Ben, Orta Doğu Teknik Üniversitesinden Duygu. Gururla söylüyorum ki uzun zamandır takip ettiğim bu güzel CampusWIN kız kardeşlik ağına dahil olma şansına henüz eriştim. Burası Türkiye'nin birçok üniversitesinden birçok güçlü ve donanımlı üniversiteli kadınlarının bir araya geldiği, eşi olmayan bir platform. CampusWIN, benim de birçok kampüs lideriyle ve Melek Hanım'la tanışma şansını bulmama vesile olan, aralarına yeni katılan kampüs liderlerini kucakladıkları, yeni yıla yeni ajandalarıyla merhaba dedikleri geleneksel oryantasyonunu 16-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

  Sizleri birazdan söyleyeceklerimi tüm içtenliğimle söylediğime temin ederim. Etkinliğin ilk dakikasından son dakikasına kadar hissettiğim en güçlü duygu, TurkishWIN ve Bin Yaprak ailelerinin gerçekten birer aile olduklarıydı. Samimiyet ve hırslardan çok uzak bir ortamda buldum kendimi; üniversitelerde dahil olduğumuz birçok organizasyonda iliklerimize kadar hissettiğimiz hırs ve rekabet, CampusWIN'e gerçekten çok uzak. Bunu şöyle bir örnekle daha kolay açıklamak belki; mükemmel bir organizasyon sayesinde, bitmesini hiç istemediğimiz mükemmel iki gün geçirdik. Ancak beni çok şaşırtacak ama çok da duygulandıracak şu duruma şahit oldum: Hiç kimse aldığı teşekkürleri kabul etmekle yetinmiyordu; herkes, kendisine yardımcı olan her bir "kız kardeşini" tek tek anıyor, övgüleri paylaşıyordu. İtiraf etmeliyim ki bu samimiyeti ve alçak gönüllülüğü görmeyi gerçekten özlemişim.

  Özetle, sorumlulukları, övgüleri, ilham ve her birimizin içinde bulunan, kendimize has ışığı paylaştığımız bu kız kardeşlik ağına girdiğim için çok mutluyum. Eğer bu yazıyı okuyorsan ve CampusWIN ailesinin bir üyesi isen, seninle tanıştığıma çok mutlu oldum kız kardeşim. Eğer henüz aramıza katılmadıysan, seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum ve unutma; "a ship is safe in harbour, but that's not what ships are for."

  Bu yazı bin Yaprak Misafir yazarlarımızdan Duygu Akbel tarafından yazılmıştır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.