Geleceğin Kadın Yöneticilerine Mesajlar ( GMY ) - Aslı Hancı & Ece Börü

  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdür Yardımcıları Aslı Hancı ve Ece Börü'nün geleceğin yöneticilerine mesajı var! Dileriz bu video kariyer planlamanızda size ilham verir. 

  ASLI ZERRİN HANCI 

  1969 Ankara doğumlu olan Aslı Z. Hancı, 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. İş hayatına 1991 yılında Citibank'te başlayan Sn. Hancı, sırasıyla Chase Manhattan ve BNP Ak Dresdner Bank Hazine bölümlerinde görev almıştır. 2005 yılında TSKB Hazine ekibine katılmış ve 2007'de Menkul Kıymetler Müdürü, 2008'de Hazine Müdürü olarak görev almıştır. Sn. Hancı 1 Ocak 2017'den bu yana Hazine, Hazine ve Sermaye Piyasası Operasyonları, Kredi Operasyon Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. 

  ECE BÖRÜ 

  1966 İstanbul doğumlu olan Ece Börü, 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1989 yılında TSKB bünyesinde Mali Kontrol Uzman Yardımcısı olarak başlamıştır. 2000 yılında Mali Kontrol Müdürlüğü, 2006 yılında ise Teftiş Kurulu Başkanlığı görevlerine atanmıştır. Sn. Börü 28 Kasım 2013 tarihinde Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Bütçe ve Planlama, Mali Kontrol, Krediler, Kredi İzleme Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.