Global AI Hub’ın Yepyeni Platformuna Hepiniz Hoşgeldiniz!

  Isvicre_merkezli_yapay_zeka_toplulupuna_sen_de_katl

  Son dönem teknolojileriyle beraber sizlere harika fırsatlar sunan Global AI Hub olarak "Biz kimiz?" sorusunun yanıtını sizler için özel bir blog yazısında topladık. Keyifli okumalar dileriz! 

   Global AI Hub nedir?

  Global AI Hub dijitalleşen dünyada herkes için eşit fırsatlar sunmaya önem veren, kadınları harekete geçirerek hızla gelişen teknoloji alanında yerlerini almalarını sağlamak isteyen İsviçre merkezli bir girişimdir. Ayrıca Global AI Hub, 10 milyon insanı AI, robotik, veri ve diğer dijital teknolojiler konusunda ücretsiz olarak eğitmek için kâr amacı gütmeyen bir girişim olan "10million.AI" projesinin başlattı. Bu önemli ve değerli amacı için küresel ve yerel düzeyde birçok ek ortak ve destekçi, bu sosyal fayda girişimine eğitimsel ve finansal destek vermektedir.

   Neden Global AI Hub?

  Kendinizi geliştirmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi seviyorsanız yapay zekâ, veri bilimi, kodlama gibi son dönemlerin en önemli konularında bilgi sahibi olarak kendinize bir kariyer alanı oluşturabileceğiniz Global AI Hub, gelecekte sizi neler beklediğini öğrenmek için tam doğru adres! Yaşam boyu dünya standartlarında eğitimler alabileceğiniz, alanında uzman yol gösterici mentorlar ile bir araya gelebileceğiniz yepyeni platformumuzla yeniden karşınızda!

  Global AI Hub olarak teknik ve teknik olmayan eğitimlerimizle artık herkese hitap ediyor ve yapay zekâ nedir sorusunun cevabını en kapsamlı şekilde sizlere anlatıyoruz. "10 Milyon Yapay Zekâ" projesinden faydalanarak siz de belgesel tadında hazırlanmış şahane eğitim videolarımızın hem Türkçe hem de İngilizce hallerine sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Oldukça kolay kullanım arayüzüne sahip dijital kurslardan, ileri düzey ve etkileşimli kurslara; hibrit eğitim modellerinden, yüksek lisans programlarına kadar daha birçok farklı içerikte eğitimler alabilirsiniz. Küresel çapta alacağınız bu eğitimler hem sizleri yeni dönem teknolojileriyle bir araya getirecek, hem de dijital çağı yakalayabilmenize yardımcı olacak.

  Platformumuzda sizlere sadece bu imkanları sunmakla kalmıyor, dünyanın dört bir yanından insanlarla sizleri yapay zekâ ekosistemi içerisinde bir araya getirerek globalleşmenize yardımcı oluyoruz. Almanya'dan Nijerya'ya, İsviçre'den Hindistan'a daha birçok dünya vatandaşıyla sizleri hublarda buluşturuyor, küresel bağlantılarınızı güçlendiriyoruz.

  Sadece bunlarla yetinmiyor, ilgi duyduğunuz alanlara göre hublar oluşturarak sizin gibi kendini yetiştirmek isteyen birçok insanla beraber projeler yönetebileceğiniz harika oluşumlar yaratmanıza destek oluyoruz. Burada isterseniz yeni çalışmalara başlayabilirsiniz, isterseniz de kendi çalışmalarınızda takıldığınız yerleri nasıl aşacağınızı bilmediğiniz zamanlarda dünyanın dört bir yanındaki düşünce liderleri ve uzmanlarıyla hublar üzerinden konuşarak hikayelerinden ilham alabilirsiniz.

  Saymakla bitmeyen fırsatlarımız arasında platformumuz üzerinden aldığınız eğitimlerin sertifikalarını herkesle paylaşabileceksiniz. Bu sayede güçlendirdiğiniz özgeçmişinizi profilinize yüklemeniz için oluşturulan CV alanı ile de kendinize yeni iş fırsatları bulabilmenizde de sizlere Global AI Hub olarak destek oluyoruz. Kariyer yolculuğunuzu anlatarak yeteneklerinizi herkesle paylaşabileceğiniz bu şahane ekosistem heyecanla sizleri bekliyor.

  Bunların yanı sıra platforma arkadaşlarınızı davet ederek, hublara üye olarak ve daha bunun gibi birçok aktivite ile hubpointler kazanacaksınız. Bu hubpointler sayesinde premium eğitimlerimize ücretsiz olarak erişebilecek ve platform üzerinde daha birçok imkana sahip olacaksınız. birçok imkana sahip olabileceksiniz.

  Tek bir tık ile bu harika fırsatların tümünden faydalanarak gelecekte sizlerin neleri beklediğini öğrenme zamanı geldi de geçiyor. Peki siz de bu ekosistemin bir parçası olmaya ve bizlerle bu yolculuğa başlamaya ne dersiniz? Gelin başarıya giden yolu beraber yürüyelim ve geleceğinizi hep birlikte inşa edelim!

  Sen de ücretsiz bir şekilde bu fırsatlardan yararlanabilmek için buraya tıkla!

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.