Ücretsiz Eğitim Platformları: Basic English Speaking

  its_time_to_learn_english

  İngilizcede en çok kullanılan kalıpları, okunuşları ve anlamlarıyla bulabileceğiniz , sadece birkaç dakikanızı ayırarak İngilizcenin en çok kullanılan cümlelerini öğreneceğiniz bu yazımız için keyifli okumalar dileriz.

  Basic Learn English nedir?

  Bu platform en temel ingilizce hedefini bizim için kolaylaştırmayı amaçlar. Konuşmak her dönemde insanların en çok zorlandığı konu olmuştur. Çoğu zaman anlıyorum ama konuşamıyorum sözünün tabusunu yıkmak için harika bir platform. Gündelik konuşma dilini sizin için daha kolay bir hale getiren bu platform sayesinde pratik ve hılzı konuşmayı, gündelik sohbetlerinizi ve mesajlaşmalarınızı korkmadan yapabilirsiniz. 

  Sık Sorulan Sorular

  1) Program Kimler İçin?

  Program aslında her yaştan insan için basit ve kullanılabilir. İngilizce öğrenmek veya geliştirmek isteyen herkese uygundur.

  2) Öğrenme Nasıl Gerçekleşiyor? 

  İstediğiniz derse seçip tıkladığınız hem video hem de yazılı şekilde metinleri, cümleleri, kelimeleri görebiliyorsunuz. Seçtiğiniz konuya göre dersiniz açılıyor.

  3) Derslerin Çeşitleri Neler?

  Dersler konuşma geliştirme ve konuşmayı akıcı hale getirmek üzere derlenmiş. Seçeceğiniz derse göre içerik değişiyor.

  4) Derslerin Süresi Ne Kadar?

  Derste herhangi bir süre kısıtlaması yok. Derse girdiğiniz andan itibaren başlıyor ve sizin öğrenme sürecinize göre ilerliyor. Tekrar edebilir, tekrardan dinleyebilirsiniz. 

  5) Dersler Ücretli Mi?

  Tamamen ücretsiz bir platform.

  6) Sertifika Var Mı?

  Sertifika mevcut değildir. Sadece konuşma odaklıdır. Dersi bitirme sınavı vb. herhangi bir şey mevcut olmadığı için sertifika sunmuyorlar

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.