Ücretsiz Eğitim Platformu: Class Central

  Ücretsiz Eğitim Platformu: Class Central

  Çevrimiçi kurslar ve sertifika programları öğrencilik hayatımızın bir parçası. Class Central, 100 bin'den fazla çevrimiçi kursu listeleyerek çevrimiçi kursları öğrenciler için ulaşabilir kılıyor. Gelin birlikte Class Central'ın sağladığı imkânları inceleyelim!

  Class Central, 2011 yılında Dhawal Şah tarafından çevrimiçi kursları takip etmek için oluşturulan tek sayfalık bir siteyken günümüzde içeriğinde 100 bin'den fazla çevrimiçi kurs listeliyor. Class Central, çevrimiçi kursları ve sertifika programlarını ücretlerine, puanlarına, kategorilerine, verildikleri okul ve sitelere göre ayırarak listeliyor, tüketicilerin kendilerine en uygun çevrimiçi kursu bulmalarını hedefliyor.

  Okul ve iş hayatımızın bir parçası haline gelen çevrimiçi kurslara Class Central üzerinden erişmek isterseniz ücretsiz bir şekilde kayıt olmanız ve belirlediğiniz kriterlere uygun kursu bulduktan sonra sitenin yönlendirmelerini takip etmeniz yeterli. Class Central aracılığıyla aldığınız dersleri gözden geçirebilir, yorumları okuyabilir; güncellemelerden haberdar olmak için üniversiteleri, konuları ve kursları takip edebilir ve ayrıca öğrenme programınızı düzenleyebilirsiniz.

  Kendinize En Uygun Çevrimiçi Kursu Bulun

    Kitlesel Açık Çevrimiçi Kurs (MOOC)

  Üniversitelerden alınan ve platformları aracılığıyla sunulan ücretsiz kurslardır.  İçerisinde pek çok üniversite bulunan platformdan bazıları aşağıda görebilirsiniz.

  Stanford University Courses

  1000 Ivy League Online Courses

  Massachusetts Institute of Technology Courses

  Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Kursları 

  Class Central tarafından hazırlanan binlerce inceleme göz önüne alınarak oluşturulmuş bir listedir.

  The Best Free Online Courses of All Time

  Kurumlar Tarafından Verilen Çevrimiçi Kurslar 

  Daha fazla kategoriyi incelemek için ve hemen size en uygun çevrimiçi eğitime başlamak için Class Central sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!

  https://www.classcentral.com/

   

  Yorum 1

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Cemre Zeybek zaman: Çarşamba, 22 Mayıs 2024 01:34

  Tam da kariyer değişikliği yapmaya karar vermiş ancak nereden başlayacağımı bilemezken, 800 dolarlık kursu mu alsam acaba diye düşünürken bu güzel yazıya denk geldim Çok teşekkür ederim ellerinize sağlık

  0
  Tam da kariyer değişikliği yapmaya karar vermiş ancak nereden başlayacağımı bilemezken, 800 dolarlık kursu mu alsam acaba diye düşünürken bu güzel yazıya denk geldim :D Çok teşekkür ederim ellerinize sağlık
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.