Geleceği Şekillendirmek İçin Birlikte Adım Atalım: Insider'ın 100 Sorumluluk Projesi

  Geleceği Şekillendirmek İçin Birlikte Adım Atalım: Insider'ın 100 Sorumluluk Projesi

  Cumhuriyetimizin 100. yılına yaklaştığımız bu önemli dönemde, destekçilerimizden Insider ve çalışanları, dijital uzmanlıklarını kullanarak, ülkemizin kalkınmasına değer katabilmek adına 100 sosyal sorumluluk projesini başlattı. 

  Insider'ın yıllardır devam eden ve kadın yazılımcıları destekleyen Women in Tech, She Leads ve She Codes programlarını sizlerle ayrıca paylaşacağız.

  Farklı projelerde çalışanlarıyla her daim gönüllü destek veren İnsider ekibinin 100 sosyal sorumluluk projesinin yelpazesi hem geniş hem de tamamlanması uzun bir zaman dilimini kapsayacak: Tarımın dijitalleşmesi, öğretmenlerin eğitimi ve yeni teknolojilere ulaşımlarının sağlanması, sağlık çalışanlarına şiddetin önlenmesi, kadın yerel üreticilere e-ticaret eğitimi gibi birçok alan! 

  Şaşırdık mı, hayır! 1+1 projesi kapsamında gelirlerinin yüzde 1'i, maaşların ve zamanlarının yüzde 1'ini lise çağındaki öğrencilere yazılım öğretmek için ayıran bir ekip ve kurumdan bahsediyoruz.

  Bugün sizlerle hayata geçen ve gençleri ve kadın girişimcileri destekleyen ilk 2 sosyal sorumluluk projesini paylaşıyoruz. 

  Geleceği Şekillendirmek, Gençlerin Elindedir

  Proje ekibinin lideri: Leyla Hasanzade

  Kapsam: 100 genç bireyi dinleyerek onların hayallerini anlamaya ve onlara nasıl daha iyi bir gelecek inşa edebileceklerine dair rehberlik etmeye odaklanıyor.

  Kimler başvurabilir: Gençler

  Başvurular için son tarih: 29.10.2023.

  Başvuru linki

  Proje ekibinin lideri: Oğuzhan Başeğmez

  Kapsam: Insider'ın buralara gelmesinde payı olan çalışanlarının kendi uzmanlık alanlarında 100 genç girişimciye mentorluk vereceği bir mentorluk programı.

  Kimler başvurabilir: Genç Girişimciler Her Zaman Başvurabilirsiniz

  Başvuru linki

  Geleceği şekillendirmek, gençlerin ve kadın girişimcilerin elinde diyen Insider'ın başlattığı bu projelerin devamı gelecek! 

  Bizi takipte kalın!

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.