İş Geliştirme Mühendisi Ne İş Yapar? Beril Mete

   İsmim Beril Mete. Uluslararası bir inşaat şirketinde iş geliştirme departmanında iş geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum. İş geliştirme aslında çok kapsamlı bir konu; iş geliştirme deyince firmanın vizyonu ve misyonu çerçevesinde hedefe ulaştıracak yeni işler arama olarak tanımlayabiliriz. Biz de bunun için inşaat sektöründe, şirketin hedeflerine yönelik projeleri uluslararası alanda hedeflediğimiz ülkelerde ve Türkiye'de takip ediyoruz. Bununla ilgili projeler daha hayata geçmeden yapılan çalışmalar içerisinde yer alıyoruz. Projelerin ihale süreçlerinde çalışıyoruz, bununla ilgili gerekli ortaklıkları yine yurtiçinde, yurtdışında sağlamaya çalışıyoruz. Firmanın dışarıya yönelik yüzüyüz aslında iş geliştirme departmanı olarak.


  http://www.buneis.com/hikaye/222/Beril-Mete.html "Sevdiğin işi yap, yaptığın işi sev"

  https://www.buneis.com, bu denklemi kurmayı daha kolay bir hale getirmeyi hedefleyen, kariyer planlama ve meslek seçimi yaparken gençlere destek olmayı amaçlayan dinamik bir kariyer platformu, bir sosyal girişim.

  Farklı okullardan ve bölümlerden mezun, farklı sektörlerdeki farklı pozisyonlarda çalışan kişilerin, kısa görsel öyküleri ile geçmiş/gelecek ve kariyer/eğitim ilişkisinin nasıl kurulduğunu, ve farklı seçeneklerin neler olabileceğini gösteriyoruz.

  ► Hangi üniversite mezunu ne iş yapıyor? https://goo.gl/NCRB85
  ► Hangi bölüm mezunu ne iş ne iş yapıyor? https://goo.gl/AjYNSM
  ► Hangi sektörde ne işler var? https://goo.gl/duhCZc
  ► Hangi departmanda ne işler var? https://goo.gl/VVwMLH Ruh İşini Bul!
  Dinlemek mi konuşmak mı?
  Ayrıntılar mı büyük resim mi?
  Mantık mı duygular mı?
  Ekip çalışması mı yalnız çalışmak mı?
  Ruhişi testini doldur, kariyer profilini bul, senin gibi olanlar ne işler yapıyor keşfet, sevdiğin işi bulmaya bir adım daha yaklaş!
  ►https://goo.gl/PUa39y Farklı kariyer seçeneklerini izlemek için abone olun ►https://goo.gl/uCDLQm https://twitter.com/buneiscom
  https://www.facebook.com/buneiscom/
  https://www.instagram.com/buneiscom/
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  Şu anda Abdullah Gül Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okuyan Özge, bugüne kadar birçok gönüllülük çalışmasında yer almıştır. Özge, bölümü dışında spor, sanat ve sürdürülebilirlik konularıyla ilgilenmektedir.
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.