Impact Hub Nedir, Ne Yapar?

  Impact Hub Nedir, Ne Yapar?

  Dünyanın farklı şehirlerindeki Impact Hub'lar farklı alanlardan ortak tutku ve değerleri paylaşan insanları bir araya getirir. Peki Impact Hub tam olarak nedir ve neler yapar? 

  Impact Hub, dünyada fark yaratan girişimcilerin bir araya geldiği, Amsterdam'dan San Francisco'ya, 80'den fazla merkezde faaliyet gösteren 13.000 üyeye sahip global bir ağdır.

  Impact Hub Istanbul, sosyal etki odaklı liderleri bir araya getirmeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan, üyelik tabanlı bir ortak çalışma, üretim ve etkinlik alanıdır. 

  Global Etki Platformu

  Impact Hub topluluğunda bulunan üyeler girişimciler, serbest çalışanlar, yazılımcılar, danışmanlar, yatırımcılar, kreatifler, sanatçılar ve fazlasından oluşuyor. Üyelere etkilerini arttırmaları için ilham alacakları bir ortam, stratejik kaynaklar ve işbirliği fırsatlarının da içinde bulunduğu özgün bir ekosistem sunuluyor.

  Ortak Çalışma Alanı. Yenilikçi İçerik. Global Hareket.

  Mekan, Impact Hub içerisinde bulunan çalışma alanları sayesinde üyelerine aktif bir iş ortamında bulunmalarını sağlıyor. Toplantı odaları, grup çalışma odaları, seminer odaları gibi kolektif çalışmaların gerçekleşeceği alanlar da sağlıyor. Hızlı internet bağlantısı, kahve ve ikramlar da mevcut. 

  Impact Hub üye olduğunuz zaman sizi etkinliklerine davet ediyor. Özellikle girişimcilik, pazarlama, startup, kişisel gelişim gibi konularda zengin içeriklere sahip etkinliklerle size kazanım sağlıyor. Etkinlikleri gün içinde olduğu gibi çalışanları düşünerek akşam saatlerinde de etkinlik açarak katılımınızı kolaylaştırıyor.

  Impact Hub Üyelerden Birkaç Ricada Bulunuyor

  • Temel amaçları pozitif bir değişim yaratmak olan tutkulu ve girişimci insanlardan oluşan, güçlü bağları olan bir topluluk içerisinde olduğunuzu unutmayın.
  • Yenilikçi düşünmeyi ve çözüm üretmeyi teşvik eden yaratıcı içerik (etkinlikler, projeler, workshoplar ve daha fazlası) sunmamızda bizi destekleyin.
  • Çalışmak, buluşmak, öğrenmek ve bağlantı kurmak amacıyla inşa edilmiş ilham verici, işlevsel ve esnek bir altyapı sunan bir ortak çalışma ve etkinlik alanlarımızı doyasıya kullanın.

  Impact Hub ve Değerleri

  Durma, Harekete Geç!

  Değişime öncülük etmek ve girişimci olmak kalbini koymayı ve fedakarlık yapmayı gerektirir. Biz bu yolda zorluklarla mücadele etmeye, belirsizliği kucaklamaya ve sıkı çalışmaya inanıyoruz.

  "Hayır" demek yerine "Evet ama…" demeye inanıyoruz. Pozitifliği ve yeni fikirler ortaya çıkarmak yönündeki motivasyonu destekliyoruz.

  Yenilik ve değişim peşinde koşanlar olarak bizler, toplumumuz ve dünyanın daha iyiye gitmesi için büyük hayaller düşlüyoruz. Fakat bununla kalmayıp, düşlerimizi her zaman bir adım ileriye taşıyıp hızlı harekete geçerek onları somut sonuçlara dönüştürüyoruz.

  Impact Hub bünyesinde sosyal girişimci ve girişimcileri bulunduruyor ve onlara yaratıcı düşünme ortamları sunuyor. Üye olmak ve daha fazla bilgi almak için:

  http://impacthubist.net/
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Melike Kılıç; Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. Türkiye Girişimcilik Vakfında fellow olarak sosyal girişimcilik projeleriyle ilgilenmektedir. Girişimcilik eğitimleri alan Melike, önceliği engelli çocuklar olan projeler üzerinde çalışmaktadır. 1002 Şiir ve Düşünce Topluluğu'nun kurucusu ve halen bu topluluğun lideri. Üç senedir devam eden bu topluluk şiirsel sahne performanslarının yanında köy okullarına destek projeleri de yürütmektedir. Şiir okumayı ve seslendirme yapmayı çok seven Melike, sunuculuk ve spikerlik eğitimleri de aldığı için sahneleri çok sevmektedir. Melike, ileride de fark yaratan bir sosyal girişimci olmayı hedeflemektedir. İlhamı ise şu: “Bazı idealler o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olmak bile zaferdir.”

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.