Dijital Öğrenme

  Prof Dr. Serkant Ali Çetin, 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun oldu. Ardından aynı bölümde yüksek lisans ve doktora derecesini aldı. Nisan 2004'te Doçent olan Çetin, 2006-2009 arasında Doğus Üniversitesinde Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı olarak görev yaptı ve Eylül 2009'da profesör oldu. 2009-2011 arasında Rektör Yardımcısı olarak görev yaptı ve 2011'de aynı üniversitede Fizik Bölümünü kurdu. Eylül 2015'ten itibaren çalışmalarına İstanbul Bilgi Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesinde devam eden Çetin, Mart 2016'da Yüksek Enerji Fiziği Uygulama ve Araştırma Merkezini kurdu. 2017-2018 arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görev yaptı. Temmuz 2018'den beri Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı olarak görevine devam etmektedir. Çetin evli ve bir çocuk babasıdır.

  Dr. Ecmel Ayral, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.1983 yılından beri sürdürdüğü iş yaşamı boyunca hem akademik hem de profesyonel alanlarda faaliyet gösteren Ayral, gayrimenkul, finans ve kurumsal eğitim/gelişim konularında yerel ve uluslararası girişimlerde bulunmuş, ayrıca birçok kurumun gelişiminde danışman olarak da rol almıştır. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme
  Bölümü'nde tamamlayan Ayral, Marmara Üniversitesi Örgütsel Davranış Ana Bilim Dalı'ndaki yüksek lisans ve doktora çalışmasını müteakiben Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde dersler vermeye başlamış ve 2004-2010 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde profesyonel yönetici olarak da görev almıştır.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.