Ücretsiz Eğitimler: Canva

  Ücretsiz Eğitimler: Canva

  Elbet bir gün yolumuz düşüyor Canva'ya. Peki tasarım harikalarımızın tek seferle kalmaması için daha derine inip daha fazla öğrenmeye var mısınız? Hadi hep birlikte inceleyelim Canva'yı...

  Canva, 2013 yılında dünyadaki herkesin her şeyi tasarlamasını ve her yerde yayınlamasını güçlendirme misyonu ile çevrimiçi bir tasarım ve yayınlama aracı olarak yola çıkmıştır. 7'den 70'e herkese hitap eden ara yüzü ve çeşitliliği ile gönlümüze taht kuran Canva'yı bir de eğitim platformu olarak inceleyelim.

  Tasarım Okulu 

  Canva ile nasıl tasarım yapacağınızı öğrenin. Bir profesyonel gibi tasarım yapma, tipografiyi keşfetme, tasarım trendleri, renk ve daha fazlası hakkında binlerce eğitimi bir arada bulabilirsiniz. 

  Canva Tutorials 

  Canva ile birçok öğreticiden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her konuda öğrenciler, okullar ve öğretmenler kategorisi altında yüzlerce şablonlar, görsel ve eğitimler bulabilirsiniz.

   Canva ile Etkinliklere Katılın

  Canva sadece kendi içinde eğitimleri ile değil çeşitli etkinlikler ile de öğrenme sürecinize katkı sağlıyor. Etkinlik sağlayıcısı sayesinde kendiniz bir grup kurabilir veya bir gruba katılma imkanını bulabilirsiniz.

  Her Konuda Profesyonellik Sunar 

  Canva gerek öğrenim gerekse iş hayatınız boyunca sizin yanınızda olan bir platformdur. Okul ve iş sunumlarınızın destekçisidir. Size ve işinize her alanda imkan sağlayabilir. Var olan şablonlara ek kendi hayal gücünüzü kullanarak oluşturacağınız yeni içeriklere olanak sağlar. 

  Canva ve Sertifika

  Canva üzerinden kendinize direkt olarak sertifika almak uygun değil. Fakat diğer platformlar üzerinden aldığınız Canva eğitimini derecelendirip sertifikanızı almak mümkün. Canva üzerinden uzmanlığınızı yaptığınız işler doğrultusunda örneklendirmek bu konuda size yardımcı olabilir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.