Ücretsiz Eğitimler: British Council LearnEnglish

  Ücretsiz Eğitimler: British Council LearnEnglish

   Tamamı yetişkin dil öğrenenler için tasarlanmış ücretsiz yüksek kaliteli kursları ve kaynaklarıyla çevrimiçi İngilizce öğreneceğiniz LearnEnglish'i size tanıtmaktan mutluluk duyarız. Burada bulacağınız her şey, dünyanın İngilizce öğretim uzmanları olan British Council tarafından özel olarak oluşturulmuştur. Peki, nedir LearnEnglish?

  Dil öğrenmek, kendinizi geliştirmek, imkanlarınızı genişletmek. Hepsi şu anda bulunduğumuz konumumuz ve geleceğimizin için gerekli olan başlıklar. En son gittiğiniz İngilizce kursunun üzerinden ne kadar zaman geçti bir düşünmenizi istiyorum. Siz bunu düşünürken biz de sizlere şu an bulunduğunuz seviyeden daha ilerisine götürmek için kursumuzu tanıtalım.

  Ücretsiz Kaynaklarımızla İngilizcenizi Geliştirin

  İngilizcenizi geliştirmek için yüksek kaliteli kaynaklarımızı kullanarak çevrimiçi İngilizce öğrenin. Bu web sitesi, dünyanın İngilizce öğretim uzmanlarından biri olan British Council tarafından İngilizce öğrenen yetişkinler için oluşturulmuştur.

  Beceriler için (writing, listening, reading, speaking) 

  Gramer için

  Kelime bilgisi için

  İş İngilizcesi için

  Genel İngilizce için

  Her Gün İngilizce Öğrenin

  İngilizce pratik yapmak için ister on dakikanız ister bir saatiniz olsun, ilerleme kaydetmenize ve dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak çok çeşitli öğrenme materyalleri bulacaksınız. LearnEnglish web sitesindeki tüm etkinlikler, etkileşimli alıştırmalar ve çalışma sayfaları ile öğrenmenizi desteklemek için bireysel çalışma için tasarlanmıştır.

  Az ve sık pratik yapmak İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yoludur, bu yüzden sitedeki yenilikleri görmek için düzenli olarak geri gelin. 

  Öğrenme Merkezinde İngilizcenizi Etkinleştirin

  Öğrenme merkezimizde dilinizi pratiğe dökebilirsiniz. Her ay farklı konular ve özel günlerle ilgili yeni öğrenme materyalleri ekleyeceğiz. Her konunun bir dizi adımı vardır ve düşüncelerinizi, duygularınızı, fikirlerinizi, tavsiyelerinizi ve kişisel deneyimlerinizi dünyanın her yerinden öğrencilerle paylaşabilirsiniz.

  Etkinliklere katılın ve yorum yazarak, konuşmanızı kaydederek ve açıklamalı fotoğraflar paylaşarak İngilizce becerilerinizi geliştirin. Bildiğiniz İngilizceyi aktif hale getirerek dil seviyenizi yükselteceksiniz. Ayrıca diğer öğrencilerin katkılarını okuyarak, dinleyerek ve yanıtlayarak da öğreneceksiniz.

  Güncel konular kolaylaştırılmıştır, yani LearnEnglish ekibi eğitimcileri de yer alacak ve kendi düşüncelerini, fikirlerini ve deneyimlerini paylaşacaklar. Yeni öğrenme materyalleri düzenli olarak yayınlanacak, bu nedenle yenilikleri görmek için sık sık geri gelin.

  Ücretsiz Bir Hesap için Kaydolun

  Öğrenme merkezinde yer almak ve öğrenim materyallerinden en iyi şekilde yararlanmak için ücretsiz bir hesap için kaydolmanız gerekir. Ayrıca aylık bültenimizi alırsınız ve yeni öğrenme ipuçları ve faydalı tavsiyeler, yeni öğrenme içeriği hakkında güncellemeler ve yaklaşan topluluk etkinliklerimizin en son bilgileri ve tarihlerini alırsınız. 

  Ücretsiz Çevrimiçi Testimizi Yapın

  İngilizce yeterlilik seviyenizin yaklaşık bir göstergesini vermek için çevrimiçi seviye testimize girerek başlayın. Daha sonra sonucu, web sitemizde İngilizce dil becerinize uygun içeriği bulmanıza yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

  Seviyenizi keşfedin

  Öğrenme Tarzınıza Uygun Çevrimiçi İngilizce Kursları Bulun

  İster İngilizce okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmek, ister İngilizceyi daha akıcı konuşmayı öğrenmek veya yalnızca İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirmek isteyin, benzersiz öğrenme tarzınıza uyacak bir dizi esnek ve kişiselleştirilmiş çevrimiçi kurs sunuyoruz. 

  Canlı Çevrimiçi Sınıflar

  Dünyanın dört bir yanından arkadaş edinip İngilizcenizi %100 online bir şekilde öğretmen gözetiminde geliştirebileceğiniz sınıflara katılın.

  Canlı çevrimiçi sınıflar

  Kendi Kendine Çalışma Konforu Sağlayan Çevrimiçi Kurslar (Self-study)

  Kendi kendine çevrimiçi çalışma kurslarımız Avrupa Ortak Referans Çerçevesine (CEFR) göre hazırlanmıştır. Bu kurslarımızın dil seviye içerikleri aşağıdaki gibidir:

  • Elementary (A1)
  • Pre-intermediate (A2)
  • Intermediate (B1)
  • Upper Intermediate (B2)
  • Advanced (C1)

  Bu kursumuzdan ayda sadece 5,99 £ ödeyerek yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu kursumuzla dijital rozet ve sertifika kazanacaksınız. Edineceğiniz sertifikayı LinkedIn dahil birçok platformda paylaşabilirsiniz.

  Kendi kendine çalışma sağlayan çevrimiçi kursları

  Özel Ders ile 1'e 1 Öğrenme Avantajı

  İngilizcenizi hangi alanda geliştirmeye karar verdikten sonra profesyonel öğretmenlerimiz arasından seçip yapıp bu alanda bire bir eğitim süreci başlatabilirsiniz. Bu özel dersler sizi her açıdan destekleyen programlardan oluşmaktadır. İlk dersinizin yalnızca 1 dolar olduğunu unutmayın.  

  Özel ders

  Merak ettikleriniz ve daha fazlası için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ücretsiz İngilizce öğrenme deneyimi bir tık ardınızda!

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.