Ücretsiz Eğitim Platformları: Stanford Online

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Stanford Online

  Stanford eşsiz kültürü, deneyimli akademisi, kendi tecrübesini online kurslar vererek sizlere yaşatma imkanı sunuyor. Üst kalitedeki kurslarının çoğunun ücretsiz oluşu ise başarı yolundaki basamakları daha rahat çıkmanızı sağlayacak. Keyifli Okumalar!

  Stanford Online Kursları size Stanford'ın parlak öğrencileri arasında sınıfın en önünden bir sıra vaat ediyor! Dünyanın dört bir yanından öğrencilere, üst düzey kalitede dersleri kendilerini geliştirmeleri adına sunan bu online platform; kendinizi ve hayallerinizdeki kariyere giden yolu keşfetmenizi sağlayacak. Stanford Online 1995'te kuruldu ve o tarihten bu yana Stanford kültürüyle yoğurularak gelişmeye, öğretmeye, farklı dünyaların kapılarını aralamaya devam ediyor.
  1) Kurslar 

  Ücretli ve ücretsiz neredeyse her alanda dersler bulunmakta. Kursların hepsi online ve içeriğine göre 2-10 hafta arası sürebiliyor. Arama çubuğuna yazdığınız anahtar kelimelerle kendinize uygun dersleri araştırabilir, sizin için en faydalı görüneni seçebilirsiniz.

  2) Specializations 

  Bir alanda uzmanlaşmak isterseniz Stanford Online size birinci sınıf yüksek lisans deneyimi yaşatmak için gereken her şeye sahip! Online başvurabileceğiniz Master's Degree ve Graduate programlarında önce bazı kriterlere dayanarak belirli bir seçim sürecine dahil oluyorsunuz. Bu programların çoğu ihtiyacı olan öğrencilere burs ve maddi destek sağlamakta. 

  Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

  3) Sertifikalar 

  Kurslarda Degree, Graduate Certificate, Professional Certificate olarak 3 tip sertifika sunulmakta. Ücretsiz sertifika programları da bulunmakta olup, ders ücretli içeriğine göre değişmektedir.

  4) Online Diplomalar 

  Stanford Online'da tamamladığınız programların bazıları size online diploma sunabilir. Bu programlar uzun içerikli ve kapsamlı olup 6-12 ay arası sürede tamamlanabilmektedir.

  Sık Sorulan Sorular

  Hangi dersler sunulur? Hangi eğitimler var? 

  Aklınıza gelebilecek her alanda çeşitli eğitimler mevcut.

  Daha detaylı incelemek ve size uygun kursu keşfetmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

  Eğitimler hangi dilde veriliyor? 

  Stanford Online eğitim dili İngilizcedir. 

  Ücretli mi? 

  Stanford Online'da ücretli ve ücretsiz birçok kurs bulunmakta. Erişimi ücretsiz olan kursların çoğunluğu online sertifikanızı belirli bir ücret talep ederek vermekte. Specialization programlarının tamamı ücretli kurslardan oluşmakta. Stanford'ın çeşitli kurs ve programlarına kaydolmak için burs talep edebilir ve değerlendirilmeye alınabilirsiniz.

  Kimler eğitim alabilir?  

   Her seviye için kurslar bulunuyor. Belirli bir yaş sınırı yok.

  Kurs süresi ne kadar?

  Her kursun süresi içeriğine ve yoğunluğuna göre birbirinden farklıdır. Haftalık, aylık, yıllık farklı uzunlukta olabilir. Öğrenme hızınıza göre kursu daha erken ya da geç bitirebilirsiniz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.