Ücretsiz Eğitim Platformu: Bento

  Ücretsiz Eğitim Platformu: Bento

  Kod yazmak ve yazılım geliştirmek günümüz teknolojisinin en büyük gereksinimlerinden biri. Yeni nesil kendi kendini yetiştirmiş geliştiricileri eğitmeye ve güçlendirmeye odaklanmış bir teknoloji eğitim şirketi olan Bento herkesin kodlamayı öğrenme fırsatı olmasını amaçlıyor. Gelin Bento'nun oluşturduğu eğitim fırsatlarını birlikte inceleyelim!

  Bento, John H.M Chan tarafından 2014 yılında oluşturulmuş çevrimiçi derslerden oluşan ve kendini yazılım geliştirme alanında geliştirmek isteyen geliştiricilerin yüzlerce teknoloji konusunu öğrenmesi için tasarlanmış tam teşekküllü bir platform. Dünyadaki yazılımcılardan üçte ikisinden fazlası kendi kendini yetiştirmiş olarak tanımlanıyor. Platformun kurucusu John Chan kendi kendine yetişmiş yazılımcılardan birisi. Kodlamanın dünyadaki en güçlendirici becerilerden biri olduğuna inandığını söyleyen Jon herkesin kodlamayı öğrenme fırsatına sahip olması gerektiğine inanıyor.

  Sık Sorulan Sorular

  Hangi seviyeden başlamalıyım, süreç nasıl ilerler?

  Bento eğitim verirken her seviyeden insana hitap ediyor. İnternet sitesinden ücretsiz bir şekilde Bento'ya kaydınızı oluşturduğunuzda kendi seviyenizi belirtebilir ve size en uygun eğitimlerle tanışabilirsiniz. Bento kişiye özel öğrenme planları oluşturarak kısa sürede ilerleme sağlamanızı istiyor aynı zamanda günlük görevler oluşturarak eğitimi alan kişilere platformu daha cazip kılıyor. Derslerinizi tamamladıkça yeni puanlar alabilir ve bu puanlarla yeni dersler açabilirsiniz. Bento kendisini kullanıcıları eksiksiz bir web geliştiricisi yapmak için tasarlanmış olarak tanımlıyor.

  Bento Hangş Konuları Kapsıyor?

  Bento başlıca şunları kapsamaktadır:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • Git
  • Python
  • SQL
  • Shell
  • Flask
  • Heroku

  Kursa Kimler Kaydolabilir?

  Bilgisayar kullanan herkes. İngilizce dilinde eğitim veren Bento'ya kaydolduktan sonra eğitime acemi, orta düzey ve gelişmiş olarak başlayabilirsiniz. Gelişiminizi takip edebilir ve yüzlerce farklı derse ulaşabilirsiniz. Bento'daki eğitimler profesyonel yazılımcılar tarafından tasarlanmış bir yolun parçasıdır. HTML, JavaScript veya CSS gibi pek çok konuyu kapsayan eğitimlere ulaşabilirsiniz. Kendinize en uygun eğitimi seçmeniz için Bento size seçenek sunacaktır. 

  Ücretli Mi?

  Bento ücretsiz bir öğreticidir.  

  Bento ile nasıl gelişebilirim?

  Bento sizin seçtiğiniz kursun yanı sıra daha sonrası için önerilerde bulunur ve konuyu tam olarak kavramınızı sağlar. Sadece kendi materyallerini sunmaz ve diğer kaynaklara bakmanız için olanak sağlar.

  Farklı Konularda Gelişme Fırsatım Var Mı?

  Elbette. İngilizce dilinde eğitim veren Bento da eğitime acemi, orta düzey ve gelişmiş olarak başlayabilirsiniz. Gelişiminizi takip edebilir ve yüzlerce farklı derse ulaşabilirsiniz. Bento'daki eğitimler profesyonel yazılımcılar tarafından tasarlanmış bir yolun parçasıdır. HTML, JavaScript veya CSS gibi pek çok konuyu kapsayan eğitimlere ulaşabilirsiniz. Kendinize en uygun eğitimi seçmeniz için Bento size seçenek sunacaktır.

  Herkesin kodlamayı öğrenme fırsatına sahip olması gerektiğine ve çok para harcamadan öğrenebilinmesi inancına sahip olan program, eğitim sonunda kullanıcıların kendini geliştirmiş yazılım geliştiricileri olmasını hedefliyor. Sizlerde kod yazma, yazılım geliştirme ve web sayfası oluşturma alanlarına ilgiliyseniz Bento'ya hemen kayıt olabilir ve geleceğin yazılımcıları olmak için adım atabilirsiniz.

  Detaylı bilgi ve kayıt olmak için Bento'nun sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

  https://bento.io/

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.