Videolar

  GAZETE İLANINDAN GENEL MÜDÜRLÜĞE! / İlaçta Kariyer - Nihal Arslan

  Ali Raif İlaç Sanayi Genel Müdür'ü Nihal Arslan ile kendi #kariyer planlamasıyla ilgili güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #sektör arayışında size yardımcı olur. #ilaçtakariyer


  Nihal Arslan Kimdir?
  İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun Kimya Mühendisiyim. Ardından İşletme İktisadı Enstitüsü’nde MBA programını tamamladım.
  İş hayatıma Bilim İlaç’ta başladım. Ardından Ali Raif İlaç’ta devam ettim ve bu yıl itibarıyla 30.yılımı sürdürmekteyim.
  Planlama Müdürü olarak girdiğim Ali Raif İlaç’ta pazarlama bölümüne geçiş yaptım. Sırasıyla Ürün Müdürlüğü, Pazarlama Müdürlüğü, Pazarlama Direktörlüğü ile Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendim. 1 Ekim itibari ile şirketin operasyonlarından sorumluyum.

  ------------------

  BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.

  Aynı Kategoriden Yazılar

  Lütfen modül ayarlarından bir kategori seçin.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.