Amazon Yazılım Uzmanı Yasemin Avcular ile STEAMWIN Canlı Yayını

  Pembe-Siyah-Oyun-Youtube-Kk-Resmi-2

  Türkiye'den Amerika'ya uzanan bir yolculuk. Canlı yayınımızda Yasemin Avcular bizlere Amazon'dan Web Services ile deneyimlerinden bahsetti!

  Bir yazılım uzmanının iş yerinde bir günü nasıl geçiyor? Amazon Web Services Yazılım Uzmanı Yasemin Avcular'ın canlı yayınından sizler için notlar:

  • İş hayatında karar verme sürecine dahil olmak önemlidir ancak bu zamanla gerçekleşir.
  • Çalıştığı yerde mentorluk sistemi ile bir mentoru olan Yasemin Avcular, mentorluğun gücüne inananlardan.
  • Amazonda çalışmasaydı bir StartUp'ta çalışmak isteyen Yasemin Avcular, StartUp'ta çalışmanın farklı bir deneyim olacağını düşünüyor.
  • Staj yapmak istiyorsan ulaşmak istediğin şirkette çalışan birine ulaşmalısın. Önerisi: bunun için LinkedIN'i kullanmak.
  • Yasemin Avcular, yurdışında teknolojinin gelişmesini yakından takip etmek için yurt dışında çalışmayı tercih ettiğini belirtip yurtiçi ya da yurtdışında yüksek lisans yapmanın kişisel tercihle alakalı olduğunu belirtiyor.

  Yasemin Avcular kimdir?

  Isparta'da doğup büyüyen Yasemin Avcular, lise döneminden sonra AFS değişim programı ile yurtdışı tecrübesi yaşadıktan sonra üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde tamamlamıştır. Üniversite boyunca çeşitli stajlar yapmıştır. Mezun olduktan sonra New York University' de Master yapmıştır, Master yaparken Amazon'dan staj teklifi almıştır ve şu anda da Amazon'da çalışmaya devam etmektedir. Big Data, Cloud konusuna yönelmiştir. 

  Facebook Canlı Yayını

  Amazon Yazılım Uzmanı Yasemin Avcular ile gerçekleştirdiğimiz canlı yayını buradan izleyebilirsin:
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.