Ücretsiz Eğitim Platformları: İstanbul Boğaziçi Enstitüsü

  Ücretsiz Eğitim Platformları: İstanbul Boğaziçi Enstitüsü Ücretsiz Eğitim Platformları: İstanbul Boğaziçi Enstitüsü

   2013 yılında Türk girişimciler tarafından "nitelikli eğitimi tabana yaymak" amacıyla kurulan İstanbul Boğaziçi Enstitüsü, ücretli ve ücretsiz eğitim seçenekleriyle yüzden fazla eğitim ile yolculuğuna devam ediyor. Sizler için mesleki ve kişisel gelişim alanlarında eğitim veren e-öğrenme platformunun detaylarını derledik. Keyifli okumalar!

  Boğaziçi Enstitüsü, uzman eğitmenler tarafından hazırlanan ders videolarını, çevrim içi ortamda öğrenciler ile buluşturan bir online eğitim platformu. Eğitimi başarıyla tamamlayan öğrencilere üniversite onaylı ve uluslararası alanda geçerli sertifika veriliyor. Bu sayede kişiler; iş başvuruları ve mülakat süreçlerinde farklı ve dikkat çeken bir konumda yer alıyor.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kurs İçerikleri Neler?

  Boğaziçi Enstitüsü, sağlık, bilişim, sanat, psikoloji ve hukuk alanlarında verdiği eğitimler ile hem mesleki uzmanlık kazandırıyor hem de kişisel gelişime katkı sağlıyor. Ayrıca yapay Zeka, Türk İşaret Dili, Tıbbi Sekreterlik gibi eğitimler en çok talep edilen eğitimlerden birkaçı. Platformda ücretli ve ücretsiz olmak üzere pek çok eğitim seçeneği bulunuyor. Eğitimler çoğunlukla uzaktan eğitim üzerine olsa da platformda örgün eğitim programları da yer alıyor ve İstanbul Boğaziçi Enstitüsünde yer alan eğitimlerin dili Türkçedir. Boğaziçi Enstitüsü, kişisel gelişimin yanı sıra mesleki uzmanlık eğitimleriyle de tercih sebebi. Mesleğinizde ilerlemek ya da hayalini kurduğunuz alanda uzmanlaşmak isterseniz İstanbul Boğaziçi Enstitüsünün uzaktan eğitimlerini tercih edebilirsiniz.

  Kurslara Kimler Kayıt Olabilir?

  Kurslar herkes ve her yaş grubu için uygundur. Çeşitlilik çok fazla olduğu için öğrenci, çalışan veya ailenizle birlikte bile faydalanabileceğiniz kurslar vardır.  

  Kursların süresi ne kadar?

  Enstitüde kurs süreleri, eğitimin mesleki ya da kişisel gelişim olmasına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kursun süresi, bitirme hızınızla orantılı olarak saatler ile haftalar arasında değişiyor. 

  Çok seçenekli eğitimler, ilgi alanlarına hitap eden eğitimler 

  Kaliteli eğitimin yanı sıra size çok alanda hizmet sunuyor İstanbul Enstitüsü. Her türlü ilgi alanınıza hitap eden kursu rahatlıkla bulabilirsiniz. 

  Dil Seçenekleri Nelerdir?

  Kursların dili Türkçe'dir. 

  Sertifika seçenekleri neler?

  Kursları başarıyla tamamlayan kişilere İstanbul Boğaziçi Enstitüsü sertifikası, üniversite onaylı sertifika ve uluslararası geçerliliğe sahip ICSE sertifikası olmak üzere 3 farklı sertifika veriliyor. Sertifikalar, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği ile talep edilebiliyor. Ayrıca Boğaziçi Enstitüsünde ücretli ve ücretsiz seçenekleriyle pek çok eğitim mevcut. Ücretli eğitimlerde sertifika ücreti bulunmuyor, ücretsiz eğitimlerde ise sertifika ücretli şekilde talep edilebiliyor.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.