Ücretsiz Eğitim Platformu: BBC Learning English

  Ücretsiz Eğitim Platformu: BBC Learning English

  BBC World Service'in bir parçası olan BBC Learning English, 1943'ten beri dünya çapındaki izleyicilere İngilizce öğretiyor ve dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere ücretsiz ses, video ve metin materyalleri sunuyor. Daha yakından inceleyelim!

  BBC Learning Nedir?

   BBC Learning English, BBC World Service'in İngilizce öğretimine ayrılmış bölümüdür diyebiliriz. Web sitesi aracılığıyla öğretmenler ve öğrenciler için ücretsiz kaynaklar ve etkinlikler sağlar. BBC Learning English; Bangladeş ve Latin Amerika'daki mobil İngilizce kursları ve milyonlarca Çinli öğrenci için çevrimiçi kurslar da dahil olmak üzere, dünya çapında birçok öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan multimedya İngilizce öğrenme materyalleri sunar.

  Kurs içerikleri ve seviyeleri nelerdir?

  Kurs, gramer, telaffuz, kelime ve daha fazla seçeneği ana sayfadan direkt olarak seviyenize uygun seçebilirsiniz. Başlangıç, orta ve ileri seviye seçenekleri hepsi için ayrı ayrı ders olarak seçebileceğiniz ve öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tamamen İngilizce öğrenmeye yönelik bir platform olduğu için kurs içeriği dili sıfırdan başlayıp öğrenebileceğiniz kolaylıktadır.

  Aşağıda görebileceğiniz üzere kursların seçenekleri ve örneğin 'Easy Courses' seçildiğinde çıkan sayfaların resimleri eklenmiştir.

  Materyallerin çoğu tam bir kurs olarak sunulur, ancak kursun her bölümü bağımsızdır ve bağımsız olarak çalışılabilir. Bu, öğrencinin en uygun öğrenme yolunu seçebileceği anlamına gelir; kursun tamamında veya kendileri için en uygun olan bireysel materyalleri takip ederek pratik yapabilirler. BBC Learning English, günlük konuşma pratiği yapmanız için seviye, gramer, kelime dağarcığı, telaffuz ve materyallere göre ayrılmış ücretsiz İngilizce kursları sunar. Ayrıca 6 Minute English, The English We Speak ve Lingohack gibi uzun süredir devam eden özelliklere sahiptir. Mevcut ve gelecek kurslarımız hakkında daha fazla bilgi içeriğini burada bulabilirsiniz.

  Hemen başlayın: https://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/course/emw  

  Diğer Platformlardan Farkı Nedir? 

  Diye soracak olursanız. Deneyimli yapımcılar, yazarlar ve ELT uzmanlarından oluşan ekibimiz, öğrencilerin ilgisini çeken, onları eğlendiren ve İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olan ödüllü içerikler oluşturur. Zengin BBC materyallerine dayanan içerik, medya açısından zengindir ve öğrencilerin İngilizce çalışmalarında ilerlemek için ihtiyaç duydukları özgün, güncel ve gerçek İngilizceyi sağlamaya odaklanmıştır.


  Daha fazlasını öğrenmek ve deneyimlemek için,

  https://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/


   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.