HAREKETE KATIL

  STEM alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  This image for Image Layouts addon

  BİREYLER I SENSİZ BİR EKSİĞİZ

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Bireyler >

  Üniversiteliler >

  Liseliler >

  This image for Image Layouts addon

  KURUMLAR I BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

  Programımıza destek ver, hedefe birlikte varalım. 

  Şirketler >

  Üniversiteler >

  Sivil Toplum >

  BİREYLER

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Katıl

  Milyon Kadına Mentor hareketine ilgilendiğin programa katılarak destek verebilirsin.

  1:1 Mentorluk:

   STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında çalışan ve 25 yaş altında bir kadın isen,  seni mentorluk programımıza bekliyoruz! Altı ay süren mentorluk yolculuğunda, mentorun ile minimum 6-10 saati kapsayan görüşmeleri tamamlamanı öneriyoruz.  Menti başvuru formu bu linkte. Seni bekliyoruz!  Program hakkında sorularının yanıtını Sıkça Sorulan Sorular köşemizde bulabilir, ekibimizle bir araya gelmek için Milyon Kadına Mentor Tanıtım toplantılarımıza katılabilirsin.

  Programa bireysel mentorluk başvuruları kabul edilmemektedir. Mentor olarak programa çalıştığın kurum üzerinden  başvurabilirsin. Kurum katkı ve katılım formunu bu linkte bulabilirsin. Bekliyoruz! 

  Deneyim Paylaşım Etkinlikleri: 

  Deneyim paylaşınca güzel! Konuşmacısı olsun, olmasın her etkinliğimizi “Tanış & Danış” toplantılarıyla sonlandırıyoruz. Katılım sağlayıp, deneyiminden faydalanacak bir genç kadınla tanışabilirsin. Etkinliklerimizi bu linkten takip edebilirsin.

  BinYaprak İş Arama Çemberleri:

  STEM bölümlerinden yeni mezun üniversiteli genç kadınların (2019-2020-2021 mezunları) iş arama sürecinde motive kalmasını (kim sever iş aramasını), akran mentorluğu ve kız kardeşliğin gücüyle hedeflerine daha hızlı ulaşmasını hedeflediğimiz programın kapalı pilotunu TurkishWIN ailesiyle tamamlıyoruz. Çok yakında senin de katkını isteyeceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için Milyon Kadına Mentor program grubumuza seni hemen bekliyoruz. Gruba katılmak için bu linki takip etmen yeterli.  

  Paylaş

   İlham ve bilgi paylaşınca güzel! 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde desteğini bekliyoruz.

  Sosyal medyada paylaş:

  • Milyon Kadına Mentor programını paylaş. Programa daha fazla mentor, menti ve kurumun katılması için sesimizi sosyal medyada duyur. #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşabileceğin tanıtım görsellerimiz bu linkte. BinYaprak kanallarını da etiketlersen paylaşımını yakalar, coşkuna ortak olmayı gönülden dileriz. 
  • Deneyimini paylaş. Hayatına yön veren mentorların oldu mu? Deneyimini #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşarak hayatına dokunan kadınlara teşekkür edebilirsin.  Mentorluk yaptığın, STEM kariyer hedefi olan bir genç kadın var mı? Bir mentorluk buluşmanızdan fotoğraf ve mesajınızı almayı çok isteriz! #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşırsan seviniriz.

  Kurumunda paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programını kurumunda tanıt, etki alanını genişlet. Belki kurumunu harekete geçirebilir, kurumsal katılıma ilham olabilirsin. Kurumsal katılım ve katkı formuna bu linkten, tanıtım sunumumuza buradan ulaşabilirsin. 

  Yazı yazarak paylaş:

  Blog yazarı mısın? Milyon Kadına Mentor programını anlatan bir blog yazınla programı okuyucularınla paylaşabilirsin. Programı tanıtmak için tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. 

  Bizimle paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programının hedeflerinden biri, STEM alanında hedef kitleyi (15-25 yaş arasındaki genç kadınlar) destekleyen kurumların haritasını çıkarmak ve bu bilgileri paylaşmak. Ekosistem haritamızda olmasını önerdiğin programları paylaşırsan çok mutlu oluruz!  Bu linkten önerilerini paylaşabilirsin. 

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.