HAREKETE KATIL

  STEM alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  This image for Image Layouts addon

  BİREYLER I SENSİZ BİR EKSİĞİZ

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Bireyler >

  Üniversiteliler >

  Liseliler>

  This image for Image Layouts addon

  KURUMLAR I BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

  Programımıza destek ver, hedefe birlikte varalım. 

  Şirketler >

  Üniversiteler >

  Sivil Toplum>

  ÜNİVERSİTELİLER

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Katıl

  Milyon Kadına Mentor hareketine katılımın için üç program tasarladık.

  1:1 Mentorluk:

  STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında okuyan, 15-25 yaş aralığında bir genç kadınsan, Milyon Kadına Mentor programına menti olarak katılabilir, STEM alanında deneyimli mentorların tecrübelerinden yararlanabilirsin. Altı ay süren menti yolculuğunda, mentorun ile minimum 6-10 saati kapsayan görüşmeleri tamamlamanı öneriyoruz. Menti başvuru formumuzu bu linkte, 1:1 mentorluk hakkında Sıkça Sorulan Soruların yanıtlarını burada bulabilirsin. 

  Deneyim Paylaşım Etkinlikleri: 

  Deneyim paylaşınca güzel! Konuşmacısı olsun, olmasın her etkinliğimizi “Tanış & Danış” toplantılarıyla sonlandırıyoruz. Katılım sağlayıp, deneyiminden faydalanacağın biriyle veya deneyim paylaşabileceğin bir akranınla tanışabilirsin. Etkinliklerimizi bu linkten takip edebilirsin. 

  BinYaprak İş Arama Çemberleri:

  STEM  bölümlerinden son sınıf veya yeni mezun (2019-2020-2021 mezunları) bir üniversiteli genç kadınsan, iş arama sürecinde motive kalmanı (kim sever iş aramasını), akran mentorluğu ve kız kardeşliğin gücüyle hedeflerine daha hızlı ulaşmanı hedeflediğimiz programın kapalı pilotunu TurkishWIN ailesiyle tamamlıyoruz. Programa katılabilirsin.Gelişmelerden haberdar olmak için Milyon Kadına Mentor program grubumuza seni hemen bekliyoruz. Gruba katılmak için bu linki takip etmen yeterli.  

  Paylaş

  İlham ve bilgi paylaşınca güzel! 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde desteğini bekliyoruz.

  Sosyal medyada paylaş:

  • Milyon Kadına Mentor programını paylaş. Programa daha fazla mentor, menti ve kurumun katılması için sesimizi sosyal medyada duyur. #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşabileceğin tanıtım görsellerimiz bu linkte. BinYaprak kanallarını da etiketlersen paylaşımını yakalar, coşkuna ortak olmayı gönülden dileriz. 

  • Deneyimini paylaş. Hayatına yön veren mentorların oldu mu? Deneyimini #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşarak hayatına dokunanlara teşekkür edebilirsin.

  Üniversitende paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programını üniversitesinde tanıt, etki alanımızı genişlet. Programı arkadaşlarınla paylaş! 

  Kariyer Merkezi ve Mezunlar Derneği kapısını çalabileceğin diğer adresler. Belki üniversiteni harekete geçirebilir, kurumsal katılıma ilham olabilirsin. Katılım ve katkı formuna bu linkten, program tanıtım sunumumuza buradan ulaşabilirsin. 

  Kulübünde paylaş:

  Daha fazla mentiye ulaşabilmemiz için kulübünle elçimiz ol! Kulübünde ve kulübünle tanıtım dosyalarına buradan ulaşabilirsin. 

  Yazı yazarak paylaş:

  Blog yazarı mısın? Milyon Kadına Mentor programını anlatan bir blog yazınla programı okuyucularınla paylaşabilirsin. Programı tanıtmak için tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. 

  Bizimle paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programının hedeflerinden biri, STEM alanında hedef kitleyi (15-25 yaş arasındaki genç kadınlar) destekleyen kurumların haritasını çıkarmak ve bu bilgileri paylaşmak. Ekosistem haritamızda olmasını önerdiğin programları paylaşırsan çok mutlu oluruz!  Bu linkten önerini paylaşabilirsin. 

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.