HAREKETE KATIL

  STEM alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  This image for Image Layouts addon

  BİREYLER I SENSİZ BİR EKSİĞİZ

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Bireyler >

  Üniversiteliler >

  Liseliler >

  This image for Image Layouts addon

  KURUMLAR I BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

  Programımıza destek ver, hedefe birlikte varalım. 

  Şirketler >

  Üniversiteler >

  Sivil Toplum >

  ÜNİVERSİTELER

  Programlarımıza katılıp, hedefimize katkı sağlaman için sabırsızlanıyoruz.

  Katıl

  Milyon Kadına Mentor hareketine kurumsal katkınızla destek vererek gücümüze güç katabilirsiniz. Birlikte güçlüyüz.

  1:1 Mentorluk:

  Üniversitenizdeki akademisyenler ve/veya mezunlarınız  STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında çalışan genç kadınlara  (15-25 yaş) mentor olup deneyimlerini paylaşabilir. Altı ay süren mentorluk yolculuğunda, her mentorun mentisi ile minimum 6-10 saati kapsayan görüşmeleri tamamlamasını öneriyoruz.  Milyon Kadına Mentor hareketine katılım ve katkı formunu programın global sayfasından iletebilirsiniz. Az ya da çok, her katkı bizim için çok değerli. 

  Hali hazırda, hedef kitlemiz odağında bir programınız varsa, harikasınız diyor, Milyon Kadına Mentor programı çerçevesinde 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde çalışmalarınızı kapsamak için, katılım ve katkı formunu doldurmanızı rica ediyoruz.  Örneğin: Mezunlar derneğinizin mentorluk programında STEM alanında okuyan  öğrencilerinizle mezunlarınız mentorluk programında buluşuyorsa, katılımı ölçümleyip, katılım ve katkı formu ile paylaşabilirsiniz. 

  Üniversiteniz yeni bir program tasarlayacaksa;  

  1. BinYaprak mentorluk programına, ve/veya
  2. Ekosistemimizdeki farklı bir programa katılabilir, ve/veya
  3. Üniversitenizde bir mentorluk programı kurmak için EMMC Türkiye’den destek alabilirsiniz. 

  1:1 Mentorluk programı hakkında sorularınızın yanıtını Sıkça Sorulan Sorular köşemizde bulabilir, ekibimizle bir araya gelmek için Milyon Kadına Mentor Tanıtım toplantılarımıza katılabilirsiniz.

  Deneyim Paylaşım Etkinlikleri: 

  Deneyim paylaşınca güzel! Konuşmacısı olsun, olmasın her etkinliğimizi “Tanış & Danış” toplantılarıyla sonlandırıyoruz. Üniversitenizde etkinliklerimizin duyurusunu paylaşarak, öğrenci ve akademisyenlerinizin katılımını sağlayıp deneyimlerinden faydalanacak genç kadınlarla buluşturabilirsiniz. Etkinliklerimizi bu linkten takip edebilirsiniz. Konuşmacı önerilerinizi her zaman bekleriz.

  BinYaprak İş Arama Çemberleri:

  STEM  bölümlerinden yeni mezun üniversiteli genç kadınların (2019-2020-2021 mezunları) iş arama sürecinde motive kalmasını (kim sever iş aramasını), akran mentorluğu ve kız kardeşliğin gücüyle hedeflerine daha hızlı ulaşmasını hedeflediğimiz programın kapalı pilotunu TurkishWIN ailesiyle tamamlıyoruz. Yeni mezunlarınızı ve son sınıf öğrencilerinizi  çemberlerimize yönlendirebilirsiniz. Çok yakında sizin de katkınızı isteyeceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için Milyon Kadına Mentor program grubumuza hemen bekliyoruz. Gruba katılmak için bu linki takip etmeniz yeterli.  


  Sizleri ekosistem paydaş toplantılarımızda görmeyi ve deneyimlerinizden öğrenmeyi çok isteriz. Katılım için bize info@turkishwin.com emailinden yazarsanız çok mutlu oluruz.

  Paylaş

  İlham ve bilgi paylaşınca güzel! 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde desteğinizi bekliyoruz.

  Sosyal medyada paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programını paylaş. Programa daha fazla mentor, menti ve kurumun katılması için sesimizi sosyal medyada duyurabilirsiniz. #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşabileceğiniz tanıtım görsellerimiz bu linkte. BinYaprak kanallarını da etiketlerseniz paylaşımınızı yakalar, coşkunuza ortak olmayı gönülden dileriz.

  Üniversite içinde paylaş:

  Üniversite içi iletişim kanallarınızda Milyon Kadına Mentor duyurularını paylaşarak mentor ve menti havuzumuzu zenginleştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, üniversitenizde programa katkı sağlayacağını düşündüğünüz kulüplerinizi programa yönlendirebilirsiniz. Duyurularınız için kullanabileceğiniz tanıtım içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Bizimle paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programının hedeflerinden biri, STEM alanında hedef kitleyi (15-25 yaş arasındaki genç kadınlar) destekleyen kurumların haritasını çıkarmak ve bu bilgileri paylaşmak. Ekosistem haritamızda olmasını önerdiğiniz programları paylaşırsanız çok mutlu oluruz! Bu linkten önerinizi paylaşabilirsiniz. 

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.