HAREKETE KATIL

  STEM alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  This image for Image Layouts addon

  BİREYLER I SENSİZ BİR EKSİĞİZ

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Bireyler >

  Üniversiteliler >

  Liseliler >

  This image for Image Layouts addon

  KURUMLAR I BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

  Programımıza destek ver, hedefe birlikte varalım. 

  Şirketler >

  Üniversiteler >

  Sivil Toplum >

  SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

  Programlarımıza katılıp, hedefimize katkı sağlaman için sabırsızlanıyoruz.

  Katıl

  Milyon Kadına Mentor hareketine kurumsal katkınızla destek vererek gücümüze güç katabilirsiniz. Birlikte güçlüyüz.

  1:1 Mentorluk:

  Üyeleriniz veya destekçilerinizden STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında çalışan genç kadınlara (15-25 yaş) mentor olup, deneyimlerini paylaşabilir. Altı ay süren mentorluk yolculuğunda, her mentorun mentisi ile minimum 6-10 saati kapsayan görüşmeleri tamamlamasını öneriyoruz. Milyon Kadına Mentor hareketine katılım ve katkı formunu programın global sayfasından iletebilirsiniz. Az ya da çok, her katkı bizim için çok değerli. 

  Hali hazırda, hedef kitlemiz odağında bir programınız varsa, harikasınız diyor, Milyon Kadına Mentor programı çerçevesinde 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde çalışmalarınızı kapsamak için, katılım ve katkı formunu doldurmanızı rica ediyoruz. 

  Kuruluşunuz yeni bir program tasarlayacaksa;  

  1. BinYaprak mentorluk programına, ve/veya
  2. Ekosistemimizdeki farklı bir programa katılabilir, ve/veya
  3.  Kurumunuzda bir mentorluk programı kurmak için EMCC Türkiye’den destek alabilirsiniz. 

  1:1 Mentorluk programı hakkında sorularınızın yanıtını Sıkça Sorulan Sorular köşemizde bulabilir, ekibimizle bir araya gelmek için Milyon Kadına Mentor Tanıtım toplantılarımıza katılabilirsiniz.

  Deneyim Paylaşım Etkinlikleri: 

  Deneyim paylaşınca güzel! Konuşmacısı olsun, olmasın her etkinliğimizi “Tanış & Danış” toplantılarıyla sonlandırıyoruz. Kurumunuzda etkinliklerimizin duyurusunu paylaşarak, çalışanlarınızın, üyelerinizin ve destekçilerinizin katılımını sağlayıp deneyimlerinden faydalanacak genç kadınlarla buluşturabilirsiniz. Etkinliklerimizi bu linkten takip edebilirsiniz. Konuşmacı önerilerinizi her zaman bekleriz. 

  BinYaprak İş Arama Çemberleri:

  STEM  bölümlerinden yeni mezun üniversiteli genç kadınların (2019-2020-2021 mezunları) iş arama sürecinde motive kalmasını (kim sever iş aramasını), akran mentorluğu ve kız kardeşliğin gücüyle hedeflerine daha hızlı ulaşmasını hedeflediğimiz programın kapalı pilotunu TurkishWIN ailesiyle tamamlıyoruz. Çok yakında sizin de katkınızı isteyeceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için Milyon Kadına Mentor program grubumuza hemen bekliyoruz. Gruba katılmak için bu linki takip etmeniz yeterli.  


  Sizleri ekosistem paydaş toplantılarımızda görmeyi ve deneyimlerinizden öğrenmeyi çok isteriz. Katılım için bize info@turkishwin.com emailinden yazarsanız çok mutlu oluruz.

  Paylaş

  İlham ve bilgi paylaşınca güzel! 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde desteğinizi bekliyoruz.

  Sosyal medyada paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programını paylaş. Programa daha fazla mentor, menti ve kurumun katılması için sesimizi sosyal medyada duyurabilirsiniz. #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşabileceğiniz tanıtım görsellerimiz bu linkte. BinYaprak kanallarını da etiketlerseniz paylaşımını yakalar, coşkunuza ortak olmayı gönülden dileriz. 

  Kurum içinde paylaş:

  Topluluk ve kurum içi duyuru kanallarınızda Milyon Kadına Mentor duyuruları yaparak, mentor ve menti havuzumuzu zenginleştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Duyurularınız için kullanabileceğiniz tanıtım içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Bizimle paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programının hedeflerinden biri, STEM alanında hedef kitleyi (15-25 yaş arasındaki genç kadınlar) destekleyen kurumların haritasını çıkarmak ve bu bilgileri paylaşmak. Ekosistem haritamızda olmasını önerdiğin programları paylaşırsan çok mutlu oluruz! Bu linkten önerini paylaşabilirsin.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.