HAREKETE KATIL

  STEM alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  This image for Image Layouts addon

  BİREYLER I SENSİZ BİR EKSİĞİZ

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım. 

  Bireyler >

  Üniversiteliler >

  Liseliler>

  This image for Image Layouts addon

  KURUMLAR I BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

  Programımıza destek ver, hedefe birlikte varalım. 

  Şirketler >

  Üniversiteler >

  Sivil Toplum>

  LİSELİLER

  Programımıza katıl, geleceği birlikte yazalım.

  Katıl

  Milyon Kadına Mentor hareketine katılımın için iki program tasarladık.

  Deneyim Paylaşım Etkinlikleri: 

  Deneyim paylaşınca güzel! Konuşmacısı olsun, olmasın her etkinliğimizi “Tanış & Danış” toplantılarıyla sonlandırıyoruz. Katılım sağlayıp, deneyiminden faydalanacağın biriyle veya deneyim paylaşabileceğin bir akranınla tanışabilirsin. Etkinliklerimizi bu linkten takip edebilirsin.

  Sınıf mentorluğu:

  STEM ya da rehber öğretmeninin liderliğinde Milyon Kadına Mentor programı mentorlarımızı sınıfında ağırlayabilir ve meslek seçimine dair tüm sorularını sorabilirsin. Çok yakında hayata geçecek bu program ve farklı gelişmelerden haberdar olmak için Milyon Kadına Mentor program grubumuza seni hemen bekliyoruz. Gruba katılmak için bu linki takip etmen yeterli.  

  Paylaş

  İlham ve bilgi paylaşınca güzel! 1 milyon kadına mentorluk hedefimizde desteğini bekliyoruz.

  Sosyal medyada paylaş:

  • Milyon Kadına Mentor programını paylaş. Programa daha fazla mentor, menti ve kurumun katılması için sesimizi sosyal medyada duyur. #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşabileceğin tanıtım görsellerimiz bu linkte. BinYaprak kanallarını da etiketlersen paylaşımını yakalar, coşkuna ortak olmayı gönülden dileriz. 

  • Deneyimini paylaş. Hayatına yön veren mentorların oldu mu? Deneyimini #MilyonKadınaMentor etiketiyle paylaşarak hayatına dokunanlara  teşekkür edebilirsin.

  Kulübünde paylaş:

  Daha fazla mentiye ulaşabilmemiz için bize kulübünde tanıtım faaliyetleri yaparak katkı sağlayabilirsin. Kulübünde yapabileceğin tanıtım sunumumuza buradan ulaşabilirsin. Kulübündeki arkadaşlarınla paylaşabileceğin duyuru metin ve görsellerine buradan ulaşabilirsin.

  Yazı yazarak paylaş:

  Blog yazarı mısın? Milyon Kadına Mentor programını anlatan bir blog yazınla programı okuyucularınla paylaşabilirsin. Programı tanıtmak için tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. 

  Bizimle paylaş:

  Milyon Kadına Mentor programının hedeflerinden biri, STEM alanında hedef kitleyi (15-25 yaş arasındaki genç kadınlar) destekleyen kurumların haritasını çıkarmak ve bu bilgileri paylaşmak. Ekosistem haritamızda olmasını önerdiğin programları paylaşırsan çok mutlu oluruz! Bu linkten önerini paylaşabilirsin. 

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.