CampusWINner Olmak

  CampusWINner Olmak

  TurkishWIN ve BinYaprak'ın kampüslere uzanan programı CampusWIN, yeni ve ilham dolu hikayeler, yeni kız kardeşler arıyor. Şahane insanlarla tanışarak, şahane bir networke adım atmak, ilham ve güç alırken; aynı zamanda ilham kaynağı olmak, öğrenirken öğretmek istiyorsan sana dünyamızı tanıtmak istiyorum.

  • CampusWIN ve Kız Kardeşlik

  CampusWIN, söylediğim gibi TurkishWIN'in kampüs programıdır. Dünyamıza adım attığında Facebook grubumuza girecek ve birbirinden güzel, kız kardeşlik ruhuyla bir araya gelmiş insanlarla tanışacaksın. Bu gruba dahil olman Türkiye'nin her yerinden kız kardeşin olduğu anlamına geliyor. Yardıma ihtiyacın olduğunda, bulduğun bir şeyi paylaşmak istediğinde seni her zaman dinleyecek, destekleyecek kız kardeşlerin olduğunu ve yalnız olmadığını hissedeceksin. 


  • Mentorluk Programı

  TurkishWIN olur da mentorluk olmaz mı? Tabi ki programda mentorluk da var. Dünyamıza adım attığında TurkishWIN üyesi bir kadınla eşleştirilecek ve onun tecrübelerinden birebir yararlanma imkanın olacak. Kişisel ve profesyonel olarak seni dinleyecek, yönlendirecek ve destekleyecek başarılı bir liderle eşsiz bir deneyim paylaşacaksın. 

  • WIB Club

  Kampüs liderleri olarak kendi kampüslerimizde Women in Business Clublar kurarak okullarımızda ilham kaynağı olmayı amaçlıyoruz. TurkishWIN üyesi kadınları kampüsümüze konuşmacı olarak davet edip genç kadınlara rol model edinmeleri, profesyonel hayatı tanımaları için networking etkinlikleri organize ediyoruz. Dünyamıza girdiğinde kendi kampüsünde WIB kurmak istersen her zaman destek olacağız.

  • TurkishWIN@Kampus

  Genç kadın liderlerden oluşan bir network diyorum; devamında tabi ki kariyer de var! Linkedin grubumuzda kariyerin konusunda sana yardımcı olacak paylaşımlara erişim sağlayabileceksin. Burada üniversitelerdeki aktif öğrenci kulüplerinin temsilcileri, iş dünyasındaki kadın liderler ve kampüs liderleri var. Bu grupta kampüslerden etkinlik haberleri, tecrübeler, motivasyon notları ve staj duyuruları bulacaksın. Gruba dahil olan kadın liderlerle tanışma, hatta onları kendi kampüsüne konuşmacı olarak davet etme imkanın olacak.

  Artık CampusWIN nedir, CampusWINners kime denir biliyorsun. Programımızın büyülü dünyasına adım atmak, kız kardeşlik ruhu içinde ilhamla dolmak istiyorsan, aramızda yerin hazır.

  Son Başvuru 6 Aralık! Hadi Formu doldur!

   Bu yazı bin Yaprak Misafir yazarlarımızdan Dilek Şaşkın tarafından yazılmıştır.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.