Ücretsiz Eğitim Platformları: İstanbul İşletme Enstitüsü

  image2

   Ücretsiz eğitim platformlarını tanıttığımız serinin yeni konuğu İstanbul İşletme Enstitüsü. Daha fazla bilgi almak için yazımıza!

  İstanbul İşletme Enstitüsü, öğrencilerin yeni bakış açıları kazanması, mesleki becerilerini geliştirmesi ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş uzaktan ve örgün eğitim sunan 2012 yılında kurulmuş bir kuruluştur. Çeşitli alanlarda eğitimler mevcuttur ve bazı online eğitimler tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Eğitimler çeşitli uzmanlar ve akademisyenler tarafından verilmektedir. Kısmen ve tamamen ücretsiz olan bu eğitimler; video dersler, ödevler, deneme ve sertifika sınavlarından oluşur. Ayrıca ders hakkında yardımlaşabileceğiniz forum bulunmaktadır. Bu kurslara daha yakından bakmaya ne dersiniz?

  İstanbul İşletme Enstitüsü Eğitimleri 

  1) Eğitimler 

  Eğitimler online gerçekleşmektedir ve bazıları ücretsizdir. Eğitimler iki haftada bir başlamaktadır ve her eğitim haftasında beş eğitime kayıt olabilirsiniz. Eğitimler 1 hafta sürmektedir. Her alanda ve her konuda yüzlerce eğitim bulunmaktadır.

  2) Specializations

  Specializations belirli bir alanda paketlenmiş eğitimlerden oluşur. Bir alanda uzmanlaşmak isterseniz belirli bir ücret ödeyerek bu eğitimlere kayıt olabilir ve 365 gün boyunca eğitime ek ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz. Dersler tamamen online gerçekleşir. Yaklaşık 60 saat sürmektedir. Bu eğitimlerin sonunda sertifika verilir.

  3) Sertifika Programları

  Ücretsiz olarak ulaştığınız video derslere, sınavlara, ödevlere ve foruma ek olarak eğer ücret öderseniz sertifikanızı da alabilirsiniz.

  SIK SORULAN SORULAR

  Hangi dersler sunulur? Hangi eğitimler var?

  Aklınıza gelebilecek her alanda birbirinden farklı eğitimler bulabilirsiniz.

  Eğitimler hangi dilde veriliyor?

  Eğitim dili genellikle Türkçe'dir. Farklı dillerdeki eğitimleri de içerir.

  Ücretli mi?

  Enstitü'deki bazı eğitimler tamamen ücretsizdir. Ancak eğitimi bitirdiğinizde sertifika almak isterseniz, belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca belirli bir alanlardaki eğitimlere (Specializations) kaydolmak için de ücret ödemelisiniz. Hemen umutsuzluğa kapılmayın! Çeşitli kuponlar sayesinde eğitimlere ve sertifikalarınıza indirimli olarak ulaşabilirsiniz.

  Kimler eğitim alabilir?

  Her seviye için eğitimler bulunuyor. Belirli bir yaş sınırı yok.

  Sertifika verir mi?

  Eğitimleri tamamladıktan sonra imzalı sertifika almak isterseniz belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Bu ücret için hesabınıza kupon kodu tanımlanmaktadır. Bu kupon kodu sayesinde indirimli olarak sertifikanızı alabilirsiniz. Ücret ödemeden sertifikanıza ulaşmak isterseniz, ücretsiz dijital sertifika kodunu kullabilirsiniz. Sertifika yerine geçer ve özel işletmelerde kullanılabilir.

  Eğitim süresi ne kadar?

  Ücretsiz eğitimler genellikle 1 hafta sürmektedir. Belirli alanlardaki ücretli eğitimlere 365 gün erişim sağlayabilirsiniz. Bu tarz ücretli eğitimlerde öğrenme hızınıza göre kursu daha erken ya da geç bitirebilirsiniz.

  Daha detaylı incelemek ve size uygun kursu keşfetmek için Enstitü web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Alison
  Ücretsiz Eğitim Platformları: Code.org®
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.