Ücretsiz Eğitim Platformları: Bilgeİş

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Bilgeİş Ücretsiz Eğitim Platformları: Bilgeİş

  Bilgeİş, çeşitli alanlarda birçok farklı dersi içeren online ve ücretsiz bir eğitim platformudur.17 Aralık 2015 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin desteği ile hayata geçirilmiş bir projedir. Herkese 100 adet çevrimiçi dersi ücretsiz olarak sağlayabilmek amacıyla ve şu anda Türkiye'ye 2023 adet ders oluşturma hedefiyle çalışmaya gönüllü olarak devam etmektedir. Dersler özel olarak çalışan ve işverenlerin bilgi ve iletişim teknolojileri yoluyla mesleki gelişimlerinin desteklenmesine yönelik hazırlanmış olsa da, aslında bilgeis.net öğrenme portali öğrenmek isteyen herkese, her zaman açıktır. Ücretsiz olan bu kurslar; video dersler, ev ödevleri ve derslerden oluşur. Gelin bu kurslara daha yakından bakalım! 

   Kurslar 

  Kursların tamamı online ve ücretsizdir. Yaklaşık 3-6 hafta arası sürmektedir. Her alanda ve her konuda yüzlerce kurs bulunur.  

   Sertifika Programları 

   Ücretsiz olarak ulaştığınız video dersleri, ödevleri ve final testlerini tamamlayarak yine ücretsiz şekilde sertifikaya erişim sağlayabilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular 

  Hangi dersler sunulur? Hangi eğitimler var?

  Grafik tasarımı, web sitesi geliştirme, yazılım geliştirme, dijital fotoğrafçılık, dijital pazarlama, ofis uygulamaları gibi başlıkları içeren en az 100 dersi barındırır.

  Eğitimler hangi dilde veriliyor?

  Eğitim dili Türkçedir.

  Ücretli mi?

  Bilgeİş'deki kurslar tamamen ücretsizdir. Ancak isteğe bağlı olarak olarak sistemin sürdürülebilirliği için isteğe bağlı bağış yapabilirsiniz.

  Kimler eğitim alabilir?

  Her seviye için kurslar bulunuyor. Belirli bir yaş sınırı yok.

  Sertifika verir mi?

  Eğitimleri tamamladıktan final testi veya ödevi sonrası ücretsiz olarak sertifika alabilirsiniz. 

  Kurs süresi ne kadar?

  Her kursun süresi birbirinden farklıdır. Haftalık olacak şekilde farklı uzunlukta olabilir. Öğrenme hızınıza göre kursu daha erken ya da geç bitirebilirsiniz.

  Eğitimleri incelemek ve kayıt olmak için buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz!

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.