Ücretsiz Eğitim Platformları: İMMİB Akademi

  Ücretsiz Eğitim Platformları: İMMİB Akademi Ücretsiz Eğitim Platformları: İMMİB Akademi

   İMMİB Akademi ile iş dünyasında bir adım önde olun!

  İmmib Akademi Nedir? 


  İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB);

  Dış ticaret yönetimi, sektörlere özel teknik bilgi ve beceri geliştirme, satış ve pazarlama, mevzuat, kişisel beceri geliştirme, iş süreçlerinin yönetimi, yönetim ve liderlik gibi ana başlıklar altında yer alan 400'den fazla konu başlığında, profesyonel eğitim kurumları ve eğitmenler vasıtasıyla gerçekleştirilen eğitim etkinliklerini, 2007 yılından itibaren yoğun olarak sürdürmektelerdir.

  Üniversitede öğrenim gören öğrencilerin iş dünyasını tanımaları, kişisel bilgi ve becerilerinin artırılması ile yaratıcılık becerilerinin geliştirilerek teşvik edilmesi amacıyla belirli kontenjan dahilinde eğitimlerden faydalanması sağlanmaktadır.


  İmmib Akademi bugüne kadar; 2014 eğitim, 15094 firma, 88720 kullanıcıya ulaşmıştır. Alanında uzman eğitimciler ile üye firma çalışanlarının, personellerin ve öğrencilerin gelişimlerine katkısını sürdürmeye devam etmektedir.


  Sık Sorulan Sorular 


  1) İMMİB Akademi'de hangi eğitimler sunulmaktadır?

  Kişisel Gelişim, Teknik ve Mesleki Gelişim, Yönetim Becerilerini Geliştirme, Microsoft Eğitimleri, Satış ve Pazarlama, İnsan Kaynakları, Dış Ticaret ve Mevzuat, Muhasebe ve Finans gibi ana başlıklar altında birçok eğitim sunulmaktadır.

  2) Eğitimler hangi dilde veriliyor?

  Eğitim dili Türkçedir.

  3) Kimler eğitim alabilir?

  İş dünyasını tanımak isteyen herkes bu platformdan merak ettiği eğitimleri alabilir, herhangi bir kısıtlaması yoktur.

  4) Eğitimler ücretli mi?

  İMMİB Akademi kontenjan dahilinde tamamen ücretsiz, online ve interaktif eğitim fırsatları sunmaktadır.

  5) Eğitim yeri neresidir?

  Eğitimler Zoom video konferans yolu ile online olarak gerçekleşir. Eğitim süresince eğitmene chat yolu ile soru sorulabilir. Eğitime katılım linki mail yoluyla gönderilir. Eğitime girişte yoğun katılım dolayısıyla kapasite sorunu yaşayan veya eğitime başvuru yapamayan katılımcılar için eğitim eş zamanlı olarak İMMİB Akademi YouTube kanalından da yayınlanacaktır.

  6) Sertifika veriliyor mu?

  Eğitim sonunda, eğitime %75 ve üzeri katılım sağlayan katılımcılar adına, eğitim katılım belgesi düzenlenecektir. Bu hususta Zoom bağlantısı esnasında belge üzerinde yer almasını istediğiniz Ad/Soyad bilgisi ile katılım sağlamanız önem arz etmektedir. Eğitimleri başarıyla tamamlayan herkese ücretsiz ve 3 gün içerisinde sertifikaları mail yoluyla iletilir.

  7) Kurs süreleri ne kadar?

  Eğitimler belirlenen tarihte 3 saat içerisinde tamamlanır. 

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Voscreen
  Bilimseverler İçin Film - Dizi Önerileri
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.