Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  4 dakika okuma süresi (756 kelime)

  Ücretsiz Eğitim Platformu: ABCya!

  Çocukların eğitimi için kurulan bu mükemmel platform ilkokul çağındaki çocukların okullarına yardımcı olacak eğitici ve öğretici programları bünyesinde barındırıyor. Uygulamayı yaratan Alan ve Lisa geliştirdikleri platform sayesinde birçok çocuğun hayatına dokunuyor! 

  Ücretsiz Eğitim Platformu: ABCya!

  Çocukların eğitimi için kurulan bu mükemmel platform ilkokul çağındaki çocukların okullarına yardımcı olacak eğitici ve öğretici programları bünyesinde barındırıyor. Uygulamayı yaratan Alan ve Lisa geliştirdikleri platform sayesinde birçok çocuğun hayatına dokunuyor! 

   2004 yılında Alan ve Lisa, New Jersey'de devlet okulu öğretmenleri olarak yeni işe başladıkları sırada birçok öğretmen gibi onlar da eğitimin sevincini sınıflarıyla paylaşmanın heyecanını yaşadı. Ne yazık ki, öğrencilerin başarılı olmasına yardımcı olacak kaliteli kaynaklar bulmanın zor olduğunu ve okulun bütçesinin ders planlarını tamamlamak için yeni öğrenme yazılımı satın almak için çok kısıtlı olduğunu gördüler. Ücretsiz çevrimiçi seçenekler de iyi bir seçim değildi. Alan'ın sözleriyle, "şiddet, zor gezinme ve uygunsuz reklamlarla dolu, çocuklar için hiç bitmeyen bir site labirentiydi!" Ancak Alan yılmadı. Kendi kendine öğrettiği programlama bilgisi ve bir grafik tasarımcı olarak önceki deneyimi, onu meseleleri kendi eline almaya hazırladı.

  Alan, eğitim derslerini oyunlaştırma planı ile bilgisayar dersleri için çeşitli öğrenme etkinlikleri geliştirdi. Oyunlarını barındırmak için eğlenceli bir alan adı olan ABCya.com'u buldu ve öğrencileriyle birlikte kullanmaya başladı. Çok geçmeden, diğer öğretmenlerin de web sitesini kendi derslerinde kullandıklarını fark etti, fakat meslektaşları yaratıcısının arkadaşlarından biri olduğunu fark etmedi! Alan, ABCya.com için oyunlar geliştirmeye, mükemmelleştirmeye devam etti ve sonunda bağımsız uygulamaların oluşturulmasına girişti. 2011'de Math BINGO uygulaması iTunes mağazasında eğitim kategorisinin zirvesine yükseldi. Ayrıca Apple'ın web sitesinde yer aldı ve ABD genelinde yüzlerce Apple perakende mağazasında demo iPad'lere yüklendi. Bugün, her ay milyonlarca kullanıcı ABCya'nın masaüstü oyunlarını ve uygulamalarını oynuyor ve her yıl oynanan bir milyardan fazla oyunu kaydediyor.

  2018 yılında ABCya, IXL Learning tarafından satın alındı. IXL'in ortaklığıyla ABCya ekibi, şirketin kuruluş ilkelerine olan bağlılıklarını sürdürüyor: öğrenmeyi eğlenceli hale getiren eğitici oyunlar yaratmak.

  Platformun sunduğu ürün teklifleri 

  Öğrencilerin belirli bir beceriyi uygulamalarına yardımcı olacak aktiviteler veya bir dersten sonra gevşemek için eğlenceli yollar arıyorsanız, sizin için bir ABCya uygulaması var! Aşağıdaki eğitici ve eğlence amaçlı uygulamalardan oluşan eksiksiz koleksiyona göz atın. 

  Abonelik çeşitlerine göz atalım 

  •  Uygulama Aboneleri
  Abonelik Hesabının farklı katmanlarını veya türlerini sunabiliriz. Kullanılabilir Abonelik Hesabı türleri ve her türün ücretleri, avantajları platformda açıklandığı gibi olacaktır. Bir Uygulama aracılığıyla bir Abonelik Hesabı oluşturursanız, abonelik ücretleriniz, Uygulamamızı ("Uygulama Mağazası") edindiğiniz üçüncü taraf uygulama mağazası veya diğer dağıtıcıdaki hesabınıza uygulama içi satın alma olarak faturalandırılacaktır (örn. Apple veya Google) ve fatura ilişkiniz bu App Store ile olacaktır.

  Sunduğumuz bazı Abonelik Hesabı türleri, Platform'da açıklandığı gibi her abonelik döneminin (örneğin bir ay) sonunda otomatik olarak yenilenebilir. Böyle bir planı seçerseniz, Abonelik Hesabınız her abonelik dönemini otomatik olarak yeniler ve ilgili App Store tarafından belirlenen prosedürleri kullanarak aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini kapatmadığınız sürece ve siz yeni bir dönem için ücretlendirilirsiniz. (Bir iOS uygulamasında aboneliği sonlandırma hakkında bilgi için lütfen bkz. iTunes App Store Aboneliklerini Yönetme. Google Play aracılığıyla indirilen bir Android uygulamasında aboneliği sonlandırma hakkında bilgi için lütfen bkz: Google Play Aboneliklerini Yönetme). veya Amazon App Store aracılığıyla indirilen bir Amazon uygulamasında aboneliği sonlandırma hakkında bilgi için lütfen bkz: Amazon Appstore Aboneliklerini Yönetme). Uygulamanın Ebeveynler ve Öğretmenler bölümündeki "Üyelik Durumu -> Yönet" özelliği aracılığıyla ilgili App Store ile hesap ayarlarınıza erişebilirsiniz. Otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Ücretlendirilmekten kaçınmak için ilgili App Store tarafından belirlenen son tarihe kadar otomatik yenilemeyi devre dışı bırakmalısınız. Abonelik Hesabınız için ücretler ön ödemelidir ve ABCya tarafından tamamen kendi takdirine bağlı olarak veya geçerli App Store'un şartları tarafından aksi belirtilmedikçe herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

  •  Web Sitesi Aboneleri
  Abonelik Hesabınızla ilgili önemli bilgiler içerdiğinden lütfen Ödeme Koşullarımızı bütünüyle inceleyin, ancak bilmeniz gereken bazı önemli noktalar şunlardır:
  - Sunduğumuz bazı Abonelik Hesabı türleri otomatik olarak yenilenebilir. Böyle bir planı seçerseniz, abone olduğunuzda, Abonelik Hesabınız periyodik olarak (örneğin, aylık planımız için aydan aya) otomatik olarak yenilenir ve siz iptal etmediğiniz sürece ve iptal edene kadar her abonelik döneminde faturalandırılırsınız. Üyelik Hesabı veya Kullanım Koşullarımız uyarınca Platform kullanımınızı sonlandırıyoruz. Platformdaki "Hesabınızı Yönetin" sayfasına giderek aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
  - Bir sonraki faturalandırma dönemi için ücret alınmaması için, mevcut faturalandırma döngünüzün son gününde Doğu Saati ile 12:00'den önce Abonelik Hesabınızı iptal etmelisiniz.
  - Abonelik Hesapları için tüm ücretler ön ödemelidir ve iade edilmez. İstediğiniz zaman Abonelik Hesabınızı iptal edebilir veya Platform kullanımınızı tamamen sonlandırabilirsiniz, ancak daha önce ödediğiniz ücretler için herhangi bir geri ödeme veya kredi almayacaksınız.
  - İptalin ardından, daha önce ödemesini yapmış olduğunuz abonelik süresinin geri kalanı için Abonelik Hesabınıza erişiminiz devam edecektir.
  • Kayıt ve Hesap Türü
  Abonelik Hesabının farklı katmanlarını veya türlerini sunabiliriz. Kullanılabilir Abonelik Hesabı türleri ve her türün ücretleri ve avantajları Platformda açıklandığı gibi olacaktır. Platformda aksi açıkça belirtilmedikçe, tüm ücretler ABD Doları cinsinden listelenmiştir ve bu ücretler ABD Doları cinsinden tahsil edilecektir. 

  Daha fazla bilgi, üyelik ve inceleme için https://www.abcya.com/ sayfasına bakabilirsiniz! 

  Kaynak: https://www.abcya.com/ 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  © 2022 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.