SIKÇA SORULAN SORULAR

  Kariyer alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  Sorular
  Konular

  BinYaprak İş Arama Çemberleri

  BinYaprak İş Arama Çemberi Nedir?

  İş arama sürecinde akran mentorluğu, grup koçluğu ve kız kardeşliğin gücüyle hedeflerine daha hızlı ulaşmanı hedeflediğimiz bir programdır. BinYaprak İş…

  İş arama sürecinde akran mentorluğu, grup koçluğu ve kız kardeşliğin gücüyle hedeflerine daha hızlı ulaşmanı hedeflediğimiz bir programdır.

  BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi 8 hafta boyunca ve haftada 1 saat bir araya gelir. Katılım için neye mi ihtiyacın var? Vakit, niyet, internet!

  Tüm buluşmalar çevrimiçi gerçekleşir. Her çemberde azami 5 katılımcı -yeni tanışacağın kız kardeşlerin- ve bir kariyer danışmanın olacak. Bu buluşmalarda hem kendi hedefine koşarsın, hem de sana destek olacak, senin destek vereceğin kız kardeşler edinirsin.

  BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi dair gelişmelerden haberdar olmak için seni program grubumuza bekliyoruz. Gruba katılmak için bu linki takip etmen yeterli.

  Programa katılım ücretsizdir.

   

  İş Arama Çemberine Kimler Katılabilir?

  İş Arama Çemberine, üniversitede okuyan ya da mezun olmuş ve aktif iş arayışında olan üniversiteli genç kızlar katılabilir.

  İş Arama Çemberine, üniversitede okuyan ya da  mezun olmuş ve aktif iş arayışında olan üniversiteli genç kızlar katılabilir.

  Ne Kadar Zaman Ayırmam Gerekiyor?

  BinYaprak İş Arama Çemberleri 8 hafta boyunca ve haftada 1 saat bir araya gelir. İş arayışını destekleyecek ilham ve tüyo…

  BinYaprak İş Arama Çemberleri 8 hafta boyunca ve haftada 1 saat bir araya gelir.

  İş arayışını destekleyecek ilham ve tüyo dolu etkinlikler de seni bekliyor. Toplantılar arasında da hedefin olan iş arayışına vakit ayıracağını düşünüyoruz. Kısaca, ne kadar zaman ayırırsan, hayalindeki işe de o kadar hızlı kavuşabilirsin!

  Çember Buluşmalarında Ne Yapıyoruz?

  Çember buluşmalarında size iş arama programı rehberiniz eşlik edecek. 8 hafta boyunca, 5 kişilik kız kardeşlik grubunda, sana eşlik ederek…

  Çember buluşmalarında size iş arama programı rehberiniz eşlik edecek. 8 hafta boyunca, 5 kişilik kız kardeşlik grubunda, sana eşlik ederek kolaylaştırıcılık yapacak bir insan kaynakları uzmanı ile haftalık buluşmalarda hedeflerini paylaşabilir, sorularını sorabilir, özgeçmişini ve LinkedIn profilini güncelleyerek ağlarını genişletebilirsin.

  Nereden Başvuruyorum? İlk Adımlar Nedir?

  Hiç sormayacaksın sanmıştık! BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik program sayfamızdan başvuru adımlarını takip edebilirsin. Program başlamadan önce, bizden bir email…

  Hiç sormayacaksın sanmıştık!

  BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik program sayfamızdan başvuru adımlarını takip edebilirsin.

  Program başlamadan önce, bizden bir email alıyorsun ve kız kardeşlerinle tanışıyorsun! Ortak buluşma gün ve saatinizi - 8 hafta için aynı günleri belirlemenizi öneririz (her Pazar 17:00 gibi)- belirliyorsunuz ve yolculuğunuz başlıyor!

  BinYaprak İş Arama Çemberine Özel Etkinlikler Neler ?

  İş arayışında sana hem destek hem de ilham verecek konuşmacılarla bir araya geleceksin. Etkinlik konularından bazıları: Kendini Keşfet: Değerlerin &…

  İş arayışında sana hem destek hem de ilham verecek konuşmacılarla bir araya geleceksin. Etkinlik konularından bazıları:  Kendini Keşfet: Değerlerin & Güçlü Nedir?; Keşfe Devam: Hangi şirket ve pozisyonda parlarsın?; Linkedin Kullanımı; CV Hazırlama; Mülakat teknikleri;İş Arayışında Tüyolar: İş Alımı Yapan Yöneticilerle Soru /Cevap; Motivasyonunu Nasıl Yüksek Tutarsın ve tabi kapanış kutlaması!

  1:1 Danışabileceğim Biri Olacak mı? Mentorluk Alabilir miyim?

  BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberlerimiz grup buluşmaları formatında gerçekleşiyor. Gruptaki kariyer koçun eğer seninle 1:1 buluşmayı kabul ederse, bu…

  BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberlerimiz grup buluşmaları formatında gerçekleşiyor. Gruptaki kariyer koçun eğer seninle 1:1 buluşmayı kabul ederse, bu fırsatı kaçırma.

  18-25 yaşında isen çok şanslısın!  Milyon Kadına Mentor programımıza göz atabilir ve katılım sağlayabilirsin.

  BinYaprak dijital kız kardeşlik programımızda hem mentorluk hakkında tüyoları yakalayabilir hem de farklı mentorluk programları hakkında yazıları keşfedebilirsin.

  Beni İşe Yerleştirecek misiniz?

  Umuyoruz, çemberinin itici gücüyle hayalindeki işi bulursun! Biz seni işe yerleştirmeyeceğiz. Böyle bir vaadimiz yok. İş aramak, hayatta en yalnız…

  Umuyoruz, çemberinin itici gücüyle hayalindeki işi bulursun! Biz seni işe yerleştirmeyeceğiz. Böyle bir vaadimiz yok.

  İş aramak, hayatta en yalnız ve moralsiz hissedilen dönemlerdendir - en azından bizimki öyle oldu. Sürekli ret alarak yükseliyorsan, orasını bilemeyiz:-)

  Hem yeni kız kardeşlik çemberin, hem de sana eğitimlerle destek verecek akranların, ablalarınla diyelim, biz bu yolculukta seninleyiz.

  Hayaller, ilham ve iş arayışı paylaşınca güzel!

  Kolaylaştırıcı Olmak İstiyorum. Ne Yapmalıyım?

  Kolaylaştırıcılarımızı bir grupla eşleştirmek için 4 adımlık sürecimizi tamamlamanızı rica ediyoruz. BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi kolaylaştırıcı formunu doldurun.…

  Kolaylaştırıcılarımızı bir grupla eşleştirmek için 4 adımlık sürecimizi tamamlamanızı rica ediyoruz.

  1. BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi kolaylaştırıcı formunu doldurun.
  2. İş Arama Çemberleri Kolaylaştırıcı sohbetlerine katılın ya da katılım formunuzda psikososyal ilkyardım eğitimi aldığınızı teyit edin.
  3. Siz kolaylaştırıcılarımız için hazırladığımız rehberi dikkatle okuyun ve kolaylaştırıcı WhatsApp grubumuza katılınız. 🛠️ Bu yöndergeleri sizinle e-posta üzerinden ileteceğiz. 

  İş arama tüyolarınız ve açık pozisyonlarınızı paylaşmak için BinYaprak İş Arama Çemberi grubumuza katılın.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.