SIKÇA SORULAN SORULAR

  Kariyer alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  Sorular
  Konular

  Grup Mentorluk Görüşmelerini Tamamladık. Şimdi Ne Yapmalıyız? Open

  Programda hem programın etki ölçüm raporunda kullanılacak hem de program için önerilerinizi alabileceğimiz anketlerimiz bulunuyor. Bu anketler MEB tarafından onaylanan anketlerdir. 

  Lise öğrencileri (mentiler) için olan anketler : Bu anketler program başlamadan önce ve 6 haftalık program bitiminde programa katılan öğrencilere anonim cevap olarak alacağımız anketlerdir. Anket bilgilendirme ve koordinasyonu lise koordinatör öğretmeninin sorumluluğundadır. 

  Lise koordinatörleri için olan anket : Bu anket, programın sonunda lise koordinatör öğretmenine gönderilen ankettir. Özellikle program öncesi, program sırasında ve program sonunda kendi gözlemleri ve programla ilgili  önerilerin alındığı yapıda hazırlanmıştır. 

  Kurum program yöneticileri için olan anket : Bu anket, programın sonunda kurum program yöneticisine  gönderilen ankettir. Özellikle program öncesi mentor lise koordinasyonun, program sırasında  ve program  sonunda yaşadıkları tecrübelerin, varsa geri bildirimlerinin  ve programla ilgili önerilerinin alındığı yapıda hazırlanmıştır. 

  Mentorlar  için olan anket : Bu anket, programın sonunda lise programına katılan mentorlara gönderilen ankettir. Özellikle program öncesi lise ile koordinasyon,program sırasında  yaşadıkları tecrübelerin, varsa geri bildirimlerinin  ve programla ilgili önerilerinin alındığı yapıda hazırlanmıştır. 

  W
  #187201 views
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.