Work & Travel ile İngilizce Öğrenebilir Miyim?

  Sen gerçekten istedikçe ve çabaladıkça her zorluk aşılır. İngilizce öğrenmek için gittiğim Work&Travel tecrübem de bu düşünceyle başladı. Ayrıntılar yazımda!

  İngilizce ile Bir Lisan, Bin İnsan

  İnsan, üniversiteye başlayınca bir anda "Konuş!" komutuyla karşılaşınca bocalıyor. Ancak bu süreç korkuları yenmekle atlatılabiliyor. Ben yaptım, sen de yapabilirsin!

  Akıcı İngilizce Konuşmak İçin Alabileceğiniz Top 6 Online ders

  İş dünyasında İngilizcenin yeri tartışılamaz, bu yüzden İngilizcenizi geliştirmeniz için size online kurslar derledik!

  Üniversitede Kendini Geliştirmek için Ne Yapmalısın?

  Hepimizin de bildiği üzere üniversite gerçek hayata geçiş noktasıdır ve bu geçişte kendimize ne kadar çok şey katarsak iş hayatımızı o kadar kolay yöneterek yön verebiliriz.

  Güçlü Kızlar Programını Öğrenci ve Gönüllülerden Dinleyelim

  "Güçlü Kızlar Programı nedir? Gönüllüler ve öğrenciler bu programdan neler kazandılar, neler kattılar? Daha fazlası için yazımıza göz atmayı unutmayın!"

  İngilizce Öğrenmeyi Zevkli Hale Getirmek Senin Elinde!

  Yeni bir dil öğrenmenin zorlu sürecini hepimiz biliyoruz. Bu yazımızda ise dil öğrenmeyi nasıl keyifli bir hale getiriyoruz sizlere onları aktardık. Unutmayın her şey sizin elinizde. Keyifli okumalar!

  Yurt Dışında Kariyer İçin Dil Öğrenmenin Önemi

  Dil öğrenmenin pek çok faydası vardır ve dil öğrenmek bize yurt dışının kapılarını aralar. Yurt dışında kariyer için dil öğrenmenin önemini beraber inceleyelim!

  İngilizceni Müzakere ile Geliştir - Güçlü Kızlar

  Haftada bir kere müzakere yaparak İngilizcen çok hızlı gelişir! 

  Inter-rail ve AIESEC ile Kendini Keşfet

  İngilizceni geliştirmek istiyorsan; sırt çantanı hazırla, rotanı belirle ve at kendini yollara. Ben inter-rail ve AIESEC ile kendimi keşfettim sıra sende!

  İngilizce Öncesi ve İngilizce Sonrası

  Sadece yabancı diziler izleyerek bile İngilizce öğrenebilirsin, ben Heroes izleyerek yıllardır zorlandığım İngilizcemi geliştirdim. Sen de yapabilirsin!

  Yurt Dışında Dil Okuluna Giderken Part Time Çalışma Fırsatı

  Maddi açıdan epey zorlayıcı olan yurt dışı dil okullarına gittiğinde part time çalışarak cep harçlığı çıkarabileceğin bir program var. Detaylar yazıda!

  İngilizce Öğrenmek İçin 5 Online Site ve Mobil Uygulama

  İngilizce öğrenmek, kelimeleri hafızada tutabilmek, dil bilgisi kurallarını unutmamak her ne kadar zor olsa da bunları öğrenmenin kolay ve eğlenceli yolları var. Bunla neler bakalım. Keyifli okumalar!

  Güçlü Kızlar Platformu: Sen de katıl!

  İngilizce, konuşma pratiği yaparak öğrenilebilir mi sence? Cevap evet & Güçlü Kızlar'la!  

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.