Milyon Kadına Mentorlerimizden Elif Göktaş ile Röportaj

  Kıdemli Test Mühendisi Elif Göktaş ile ilham dolu bir röportaj gerçekleştirdik. Keyifli okumalar! 

  Yazılım101: Sık Kullanılan 10 Kodlama Terimi ve Anlamları

  Kodlamaya başlamayı düşünenler, yeni başlayanlar ve kodlama meraklıları için en sık karşınıza çıkacak 10 tane sözcüğün kısaca açıklamalarını sizin için derledik! 

  Yazılımda Takip Edilecek Youtube Kanalları

  Yazılım alanında kariyer yapmak isteyenler için, kendinizi hem teknik olarak hem de sosyal olarak geliştirmenize yardımcı olacak 15 Youtube kanalı tavsiyesi ile...

  Yazılım Alanında En Çok Tavsiye Edilen 3 Kitap

  Gün geçtikçe daha da önem kazanan yazılım alanında kendinizi geliştirirken yardım alabileceğiniz kitap önerilerimiz bu yazımızda. Keyifli okumalar! 

  İnovatif Fikirlerin Yarışması: Hackathon

  Hayatımızın neredeyse her alanına dâhil olan teknoloji, kodların şekillendirdiği dijital inovasyon çalışmalarına çok şey borçludur. Bu yazımızda, platformlarda "hackathon" diye karşımıza çıkan, bir grup insanın bilgisayar başında uyumadan özgün bir proje yapmaya çalıştığı etkinliği inceleyeceğiz.

  Yazılım Kariyeriniz Boyunca Size Yardımcı Olacak Web Siteleri

   Yazılım alanında kariyer yapma yolu seçtiyseniz bu yazıyı okumak isteyeceksiniz! Bu tüyolarımızı kaçırma!

  Kodluyoruz Fellowları ile Röportaj

  Türkiye'yi yazılım alanında kalkındıran sosyal girişim Kodluyoruz ile sizlere birkaç röportaj sunuyoruz. Kodluyoruz hakkında bilgilerle birlikte bu yazımızda farklı illerde ama aynı amaçla buluşan 4 kız kardeşimizin röportajını da okuyabilirsiniz. İlham olması dileği ile... Keyifli okumalar!  

  © 2021 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.